Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechał 210 km/h - dostał 15 punktów i 2500 zł mandatu - nie on jeden!
~~AMG niezalogowany
3 lipca 2023r. o 20:31
~~Jerzy Matuszewski napisał(a): Wracałem wczoraj z Wrocławia A 4, poruszając się z dozwoloną prędkością 110 km/h. Wyprzedziły mnie wszystkie pojazdy na autostradzie, do dziś mam refleksy świetlne od migających za mną światłami ostrzegawczymi. Działań policji nie widziałem, widocznie bez pośpiechu wypisywali mandaty. O braku pośpiechu świadczy ilość zatrzymanych - trzech, a w tym czasie przemknęły dziesiątki, jeśli nie setki pędzących na złamanie karku spieszących do faterlandu. Chcąc jechać przepisowo po A 4, trzeba się wlec za tirami, bo próba wyprzedzenia ich przy przepisowych 110 , kończy się oślepianiem i trąbieniem.


Lewy pas to nie kółko różańcowe. 20 Cię nie zbawi masz czas jedz prawym albo lepiej krajową 94 będziesz podziwiał krajobrazy. Jak Ci za mało mandatów montuj kamerkę i do roboty. Przedłużanie zrobiło się na topie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Porzeczka niezalogowany
3 lipca 2023r. o 20:33
~~Jerzy Matuszewski napisał(a): Wracałem wczoraj z Wrocławia A 4, poruszając się z dozwoloną prędkością 110 km/h. Wyprzedziły mnie wszystkie pojazdy na autostradzie, do dziś mam refleksy świetlne od migających za mną światłami ostrzegawczymi. Działań policji nie widziałem, widocznie bez pośpiechu wypisywali mandaty. O braku pośpiechu świadczy ilość zatrzymanych - trzech, a w tym czasie przemknęły dziesiątki, jeśli nie setki pędzących na złamanie karku spieszących do faterlandu. Chcąc jechać przepisowo po A 4, trzeba się wlec za tirami, bo próba wyprzedzenia ich przy przepisowych 110 , kończy się oślepianiem i trąbieniem.

Jedziesz kak pipka to ci mrugają. Po co sie pchasz na autostrade? Jedź krajówką 60km/h.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
4 lipca 2023r. o 1:15
A co tam u przestępcy szymczyka ? Dostanie wyrok ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Przypołudnik niezalogowany
4 lipca 2023r. o 2:04
Wielcy mi przestępcy. Sprawne auto, dobre opony. 200 km/h jest osiągalna i bezpieczna dla większości aut, o ile ich stan techniczny jest ok. Sprawdziliście Stan techniczny pojazdu? Założę się, że nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tereska niezalogowany
4 lipca 2023r. o 7:04
A mógł sobie kupić antyradar jak minister z PiS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~L niezalogowany
4 lipca 2023r. o 7:22
Jechać trochę powyżej ograniczenia to dla komentujących nie jest wielki temat, ale o 100km/h to już się chyba także wg Was robi grubo? Dla wszystkich relatywizujących - czy w sklepie można łamać przepisy i "troszkę" ukraść, tak np. do 100zł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Świerk niezalogowany
4 lipca 2023r. o 7:26
~~Bladofioletowa Porzeczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jerzy Matuszewski napisał(a): Wracałem wczoraj z Wrocławia A 4, poruszając się z dozwoloną prędkością 110 km/h. Wyprzedziły mnie wszystkie pojazdy na autostradzie, do dziś mam refleksy świetlne od migających za mną światłami ostrzegawczymi. Działań policji nie widziałem, widocznie bez pośpiechu wypisywali mandaty. O braku pośpiechu świadczy ilość zatrzymanych - trzech, a w tym czasie przemknęły dziesiątki, jeśli nie setki pędzących na złamanie karku spieszących do faterlandu. Chcąc jechać przepisowo po A 4, trzeba się wlec za tirami, bo próba wyprzedzenia ich przy przepisowych 110 , kończy się oślepianiem i trąbieniem.

Jedziesz kak pipka to ci mrugają. Po co sie pchasz na autostrade? Jedź krajówką 60km/h.

pipką, to jesteś ty, bo nie potrafisz przeczytać tego, co napisane, nie jechałem 6o km/h, tylko z dozwoloną prędkością 110 km/h
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Świerk niezalogowany
4 lipca 2023r. o 7:34
~~AMG napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jerzy Matuszewski napisał(a): Wracałem wczoraj z Wrocławia A 4, poruszając się z dozwoloną prędkością 110 km/h. Wyprzedziły mnie wszystkie pojazdy na autostradzie, do dziś mam refleksy świetlne od migających za mną światłami ostrzegawczymi. Działań policji nie widziałem, widocznie bez pośpiechu wypisywali mandaty. O braku pośpiechu świadczy ilość zatrzymanych - trzech, a w tym czasie przemknęły dziesiątki, jeśli nie setki pędzących na złamanie karku spieszących do faterlandu. Chcąc jechać przepisowo po A 4, trzeba się wlec za tirami, bo próba wyprzedzenia ich przy przepisowych 110 , kończy się oślepianiem i trąbieniem.


Lewy pas to nie kółko różańcowe. 20 Cię nie zbawi masz czas jedz prawym albo lepiej krajową 94 będziesz podziwiał krajobrazy. Jak Ci za mało mandatów montuj kamerkę i do roboty. Przedłużanie zrobiło się na topie.

chyba nie zrozumiałeś sensu mojego wpisu: nie ja ustanawiam przepisy, ale jestem zobowiązany do ich przestrzegania. Policji do kontroli respektowania tychże, zakupiono wypasione fury za mojej podatki i oczekuję, że będą "wydajnie " pracować, a nie odwalać minimalną normę, a zagrożenie na drogach jak było, tak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza