Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cmentarz w Bolesławcu: trwa budowa kolejnych kolumbariów. Miejsca dla nawet 450 zmarłych!
~~Czerwonozłoty Topinambur niezalogowany
5 lipca 2023r. o 15:19
ROBTA CO CHCETA [KLER]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gocha niezalogowany
5 lipca 2023r. o 15:59
nie chce chowac swoich bliskich w obskurnej scianie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 lipca 2023r. o 16:32
Pan prezydent chyba przegapił okazję. Oczekiwana jest szybka korekta.
Osobę która wymyśliła pobieranie ponad 6,5 tysi za wnękę w ścianie należy w trybie pilnym mianować szefem TBS.
Po przeliczeniu metrażu wnęki na mieszkania nawet deweloperzy wymiękną.
Młodzi szukający TANICH mieszkań prędzej doczekają tej wnęki niż spłacą 10 metrów tak " TANIEGO " mieszkania.
Dawno temu pisałem o tym u niejakiego chyba / przepraszam jeśli źle zapamiętałem/ Gwizdowskiego. Ale temat jest rozwojowy i ceny rosną. 26 000 metr kwadratowy ! Brawo ratusz , brawo za kreatywność.


Dopisane 05.07.2023r. o godz. 16:32:

Przepraszam ale nawet ja nie doszacowałem pomysłowości ratuszowych.
W metrze kwadratowym jest 6,25 kalumbarium a nie 4,
Więc cena metra wzrasta do 40,625 PLN za metr w ściance płaczu.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zloty laur niezalogowany
5 lipca 2023r. o 17:32
Marcin Marczewski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zloty laur napisał(a): Tylko ateiści i bezbożnicy palą swoje ciała na popiół, katolikowi nie wolno.

Wolno. "Kościół katolicki zezwala na kremację ciał od roku 1963, a od 1997 roku zezwala na odprawienie liturgii pogrzebowej w obecności skremowanych szczątków."


To są nowe obyczaje sprzeczne z tradycją.
Zwłoki palą poganie i bezbożnicy, teraz wszystko wolno dlatego jest takie przyzwolenie ale żaden szanujący się katolik nie da się spalić i nie spali nikogo że swoich bliskich.
Zawsze jak widzę popiół w urnie wiem że to idzie nie tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie ma przymusu niezalogowany
5 lipca 2023r. o 19:52
Każdy może się pochować tam gdzie taniej. Nie podoba się to won z Bolca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NIezalogowany Jurek niezalogowany
5 lipca 2023r. o 20:08
~~Nie ma przymusu napisał(a): Każdy może się pochować tam gdzie taniej. Nie podoba się to won z Bolca.


Da Bóg to jutra nie dożyjesz .Trzymam za to kciuki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
5 lipca 2023r. o 20:23
~~Zloty laur napisał(a): Zawsze jak widzę popiół w urnie wiem że to idzie nie tak.

Jak często widzisz popiół w urnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Głóg niezalogowany
5 lipca 2023r. o 21:32
Najpierw obejrzyjcie, później zastanówcie się (nie kasuj filmu jak poprzednio) a paczkomaty dobre dla rzeczy przesyłanych a nie dla ludzi. Niemcy palili a my wracamy do ich strasznych praktyk? Nie dla pogaństwa w Polsce!ttps://www.youtube.com/watch?v=WbCEvt97gpQ&t=1145s.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza