Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobaczcie jak będą wyglądały baseny przy Spacerowej
~~Złotawobrązowy Sadziec niezalogowany
7 lipca 2023r. o 9:47
~~Czarnawy Klon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ala napisał(a): Dlaczego, nikt nie pytał mieszkańców, czego potrzebują.

Bo nikomu nic wiecznie nie pasuje.

Tak to doskonały argument, na tym można nawet gwałt usprawiedliwić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karolina niezalogowany
7 lipca 2023r. o 9:59
No rzeczywiście. To będzie 4 obiekt wodny w naszym mieście. I bez skoczni i basenu pływackiego. A ja poszłam dziś po długiej przerwie na orkę. Śmierdzi kanalizacja, wyłazi rdza, woda mętna. Tak kończą inwestycje w naszym mieście. Wybudować i wydać pieniądze (bez sensu) to łatwo, utrzymać to potem - trudniej. Szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Funkia niezalogowany
7 lipca 2023r. o 10:41
co na to radne ziemi z boleslawca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Mahonia niezalogowany
7 lipca 2023r. o 11:48
I to wszystko przed wyborami.Stadion ,basen .I tak szczepionkowego dewelopera ludzie nie wybiorą.Ludzie się budzą i widza tych zaklamanych polityków co na siłę chcieli szczepic ludzi .Nawet namioty przy sali gimnastycznej ustawili aby hurtowo szczepic naiwnych.Precz ze zdrajcami i sługami globalistow.Glosujemy na Wolna Polskę a tych mordercow szczepionkowych rozliczymy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dziuby niezalogowany
7 lipca 2023r. o 12:00
Jestem za tym aby zrobić acuapark z basenem do pływania dla młodzieży a nie kolejne oczko wodne jak leśny potok gdzie nawet miejsca nie ma.
Ja się pytam kto bierze kasę za takie głupie projekty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Maciejka niezalogowany
7 lipca 2023r. o 12:03
~~Dziuby napisał(a): Jestem za tym aby zrobić acuapark z basenem do pływania dla młodzieży a nie kolejne oczko wodne jak leśny potok gdzie nawet miejsca nie ma.
Ja się pytam kto bierze kasę za takie głupie projekty.

Osobiście wychowałem się na tych basenach swego czasu nie było miejsca by ręcznik położyć, gdyż ponad pół miasta się kompało...
A teraz pójdzie może 200osob
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
7 lipca 2023r. o 13:58
Aż się łezka w oku kręci człowiek tyle czasu spędził na tych basenach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Kolkwicja niezalogowany
7 lipca 2023r. o 14:07
brakuje zdecydowanie basenu do którego można skakać i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.