Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wolno nas tak traktować?
~~Zielonoszara Żurawka niezalogowany
8 lipca 2023r. o 16:58
~~Tabaczkowa Wiśnia napisał(a): LADNY PEJZARZ BOLA NA WJEZDZIE

jak po wybuchu bomby...tragedia, takich kwiatków mamy sporo w mieście, plac na Zgorzeleckiej, tereny w koło Kościuszki, stary Hemax, teren po byłym tesco, stare baseny..... tak można wymieniać w kółko....straszydełka ....ale jakby co święto cerami dla turystow zrobią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dociekliwy niezalogowany
8 lipca 2023r. o 17:37
A co jeśli te jajka bądź pisklęta szpaka lub jaskółki pochodziły by z gwałtu? Co wtedy? Jak się do tego odnieść? Moja dziupla moja sprawa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ostateczna ostateczność niezalogowany
8 lipca 2023r. o 17:43
~~Dociekliwy napisał(a): A co jeśli te jajka bądź pisklęta szpaka lub jaskółki pochodziły by z gwałtu? Co wtedy? Jak się do tego odnieść? Moja dziupla moja sprawa?


- Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy ptaszek jest skazane na śmierć, mocno zdeformowany, kończyły się jednak porodem, by ten ptaszek mógł być ochrzczony, pochowany, miał imię - stwierdził w wywiadzie Jarosław Kaczyński.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sam już nie wiem w co wierzyć niezalogowany
8 lipca 2023r. o 17:49
~~ostateczna ostateczność napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dociekliwy napisał(a): A co jeśli te jajka bądź pisklęta szpaka lub jaskółki pochodziły by z gwałtu? Co wtedy? Jak się do tego odnieść? Moja dziupla moja sprawa?


- Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy ptaszek jest skazane na śmierć, mocno zdeformowany, kończyły się jednak porodem, by ten ptaszek mógł być ochrzczony, pochowany, miał imię - stwierdził w wywiadzie Jarosław Kaczyński.

Czyli mogę interpretować działania lokalnych ekoterrorystów jednak jako prolife i propisowskie. Och jakie to wszystko skomplikowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Pierwiosnek niezalogowany
8 lipca 2023r. o 19:43
~~Złocistoruda Języczka napisał(a): Co za porąbany kraj... Nie ma dróg rowerowych - źle, budują drogę rowerową - źle. Weźcie się walnijcie w te puste głowy i wszyscy przeciwnicy wycinki drzew idźcie nad bóbr i ulżyjcie sobie jak golas. Jakiś ... nasadził sto lat temu wąsko drzewa, a wy teraz się spuszczacie nad nimi. Źle stoją więc trzeba je wyciąć i posadzić obok nowe. Tyle w temacie.Zastosowana autokorekta



Generalnie zgoda ale z tą różnicą, że drzewa wzdłuż dróg należy wycinać i nie sadzić tam, bliżej czy dalej, żadnych następnych po to by nie trzeba było późnie stawiać przy nich krzyży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiała Truskawka niezalogowany
9 lipca 2023r. o 14:05
Wolno nas tak traktować ?

Nie !
Nie wolno panie Roman i spółka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Facelia niezalogowany
9 lipca 2023r. o 15:50
~~Ciemnobursztynowy Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistoruda Języczka napisał(a): Co za porąbany kraj... Nie ma dróg rowerowych - źle, budują drogę rowerową - źle. Weźcie się walnijcie w te puste głowy i wszyscy przeciwnicy wycinki drzew idźcie nad bóbr i ulżyjcie sobie jak golas. Jakiś ... nasadził sto lat temu wąsko drzewa, a wy teraz się spuszczacie nad nimi. Źle stoją więc trzeba je wyciąć i posadzić obok nowe. Tyle w temacie.Zastosowana autokorekta



Generalnie zgoda ale z tą różnicą, że drzewa wzdłuż dróg należy wycinać i nie sadzić tam, bliżej czy dalej, żadnych następnych po to by nie trzeba było późnie stawiać przy nich krzyży.


Problem w tym, że nawiedzonych, niedouczonych pseudoekologów jest wszedzie pełno - co widać także w tej dyskusji. Natomiast faktycznych rozsądnych ze świecą nie znajdziesz!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Grujecznik niezalogowany
9 lipca 2023r. o 19:29
Problem w tym , że w tym
mieście jest więcej
skorumpowanych
urzędników jak ekologów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie