Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda trzeci na liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości
~~Kawowa Mina niezalogowany
5 września 2023r. o 13:12
Widzieliście te bannery na wylocie z Kruszyna na Tomaszów?
Przecież te pisowskie mendy są chore psychicznie.
Jak można mieć tak n a s r a n e we łbie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Pustynnik niezalogowany
5 września 2023r. o 13:20
~~Kawowa Mina napisał(a): Widzieliście te bannery na wylocie z Kruszyna na Tomaszów?
Przecież te pisowskie mendy są chore psychicznie.
Jak można mieć tak n a s r a n e we łbie?

Napisz szybko co tam napisane,bo zaraz rondo w Kruszynie się zakorkuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Bylica niezalogowany
5 września 2023r. o 14:35
nawet wam merkel nie pomorze jedno co potraficie to skomleć jak pikusie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Szczawik niezalogowany
5 września 2023r. o 14:48
~~Różowawy Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stalowoniebieski Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Różowawy Agrest napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Prognoza napisał(a): powiem tak , kaczor wie , że jest syf i ma tego dosyć , jest spanikowany , styczeń przyniesie wojnę domową i samosądy na nic nie będzie pln , Bieda zawita również do pisowskiego ciemnogrodu i wtedy się zacznie , ale z drugiej strony boi się pierdla dlatego jest w szpagacie. nie obroni cen energii i żywności , Polska jest biliony na minusie, a za chwile daty zapadalności faktur za samoloty , czołgi , rakiety itp. będzie sie działo :)


Wyłącz tvn. W zależności od możliwości intelektualnych samodzielne myślenie może ci wróci po pół roku.

A może gdybyś włączył TVN, Polsat News oraz sprawdził w internecie co tobie przekazują podporządkowane rządowi media propagandowo manipulacyjne to może byś przejrzał na oczy o myśleniu nie wspomnę. Zastanów się dlaczego PiS w różny sposób podporządkował sobie 90 % mediów.

A kto powiedział że wiedze czerpię z tvp i innych mediów? ja widzę po sobie i swoich najblizszych. Mam pracę, kiedyś było z tym trudno, mama nie musi tyrać do śmierci ma wczesniejszą emeryture, moje dzieci mają dotacje które moge wydac na zajęcia dodatkowe, kiedyś tego nie było. Moja kuzynka ma 20 lat i nie płaci podatku, kiedyś oddawałaby blisko 1/3 pensji. Mój wujek pracował za 5 zł za godzinę dziś ma pona 20... itd itp, I to wszystko po pandemii covid i w trakcie wojny w Ukrainie. Wstarczy się rozejrzeć dookoła siebie, nie potrzeba mediów.


Ja też widzę po sobie: w 2015 r. za mój chlebek płaciłem 2,4 zł - teraz 6,0 zł, za samo ogrzewanie mieszkania płaciłem 150 zł - teraz 500 zł. , metr mieszkania kosztował ok. 3 tys zł - teraz prawie 10 tys., rata kredytu wynosiła 1,4 tys. - teraz 3,0 tys, oszczędności poleciały na łeb i szyję, itd., a mój przychód wrósł o ok 40 %.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
5 września 2023r. o 15:25
Piski po 8 latach rządów doszli do wniosku że w szpitalach pacjenci jedzą byle co.To są ludzie którzy intelekt maja gdzieś.Z jakich pieniędzy chcą skorzystać.Niech zabiorą temu z Torunia.Czas by rozdzielić Kościół od Państwa.A na Kościół niech dają ich wierni,wzorem Niemiec i sprawa jest czysta i sprawiedliwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KevinDrult niezalogowany
5 września 2023r. o 15:28
Disney halloween SVG, mickee mouse svg SVG, minne pumkin svg, first halloween SVG, Customize Gift Svg Pdf Jpg Png Printable Design File
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miriamjatry niezalogowany
5 września 2023r. o 15:28
Hello!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Gazania niezalogowany
5 września 2023r. o 15:30
~~Ja napisał(a): Piski po 8 latach rządów doszli do wniosku że w szpitalach pacjenci jedzą byle co.To są ludzie którzy intelekt maja gdzieś.Z jakich pieniędzy chcą skorzystać.Niech zabiorą temu z Torunia.Czas by rozdzielić Kościół od Państwa.A na Kościół niech dają ich wierni,wzorem Niemiec i sprawa jest czysta i sprawiedliwa.

A za PO SLD i PSL Jedli żabie udka i kawior to dopiero była bieda aż piszczała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.