Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda trzeci na liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości
~~Order Orła Białego Zchańbiony niezalogowany
5 września 2023r. o 15:32
Nienawidzę pisu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
5 września 2023r. o 15:56
Blond skarbie nie rozumiesz tresci chodzi o to gdzie byli 8 lat temu.Nagle przed wyborami zajarzyli ze w szpitalach lipa z jedzonkiem.Wszystkie chwyty dozwolone wstyd i syf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
5 września 2023r. o 16:07
https://www.money.pl/gospodarka/to-jedna-z-najwiekszych-porazek-rzadu-pis-jestesmy-znaczaco-w-tyle-6938255010372224a.html

Kraje trzeciego świata nam zazdroszczą powiedzial oderwany o rzeczywistości kanalia nr 1 w obawie przed odsiadką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Aronia niezalogowany
5 września 2023r. o 18:19
https://wolnemedia.net/politycy-pis-na-slasku-kulisy-spotkania/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Gazania niezalogowany
5 września 2023r. o 18:38
~~Ja napisał(a): Blond skarbie nie rozumiesz tresci chodzi o to gdzie byli 8 lat temu.Nagle przed wyborami zajarzyli ze w szpitalach lipa z jedzonkiem.Wszystkie chwyty dozwolone wstyd i syf.


Jarosław: jak byłem w szpitalu na operację kolana to dostawałem całkiem dobre jedzenie z okolicznych restauracji. Tak więc osobiście się przekonałem, że ludzie w szpitalach są karmieni dobrze, a opozycja wymyśla, że jadłospis jest skąpy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
5 września 2023r. o 19:30
Glazania przestań farmazolic to po co piski chcą dac złotówki na lepsze wyżywienie.Ty to przypadek smacznego.Prawda jest to ze pacjenci po przebytych operacjach potrzebują wyżywienia na innym poziomie.No ale oczywiscie lepiej dac złotówki od Rządu do Torunia by skupić głosy na wybory.Kurka wodna w Policji zabierają czajniki bo drogo.Ale do Torunia daje się tyle kasy ze ojoj.Tak ważna służba hak Policja biedna ze boli.Szacun dla tych co tam służą i narażają się w swojej służbie.Jest znajomy to opowiada co dzieje się w Policji.Oni mają obawy że przyjdzie czas że pozbeda się części emerytur za to,ze służą komuś sami nie wiedzą komu.To tak jak piski zabrali emerytury ludziom którzy chronili ich dzieci i ich samych a potem doczekali się obniżeniem emerytur.Nawet piski dobrali się do Wdów po zmarłych.By was ktoś osadzil kiedys jak powiada się karma wraca.Sad w Strasburgu nie bawem wam powie co jesteście warci i mie sprawiedliwi.Myslicie ze Kościół was obroni nie,nie obroni dlatego że Kościół jest bezwzględny/swiecenie szrandaru hitlera przed wojną 1939 roku.Mi to kolo dupy lata co myślicie co piszecie ja juz swoje lata i spadajcie na drzewo oszuści k was tak załatwi ze się nie pozbieracie.Ale to wasz wybór.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lex banda niezalogowany
5 września 2023r. o 20:12
https://www.money.pl/gospodarka/poszli-na-calosc-ale-tsunami-pieniedzy-nic-im-nie-da-grozi-nam-scenariusz-grecki-opinia-6938303576205920a.html

Pogoda sztormowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Kielichowiec niezalogowany
5 września 2023r. o 20:42
Gonić pisowskich kłamców i złodziei !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza