Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Startują w wyborach, posprzątali brzeg Bobru [FOTOREPORTAŻ]
~~Pozłocisty Jarząb niezalogowany
24 marca 2024r. o 17:08
Swietna inicjatywa. Robie to samo w czasie spacerów. Kontynuujmy wszyscy po wyborach i bedzie pieknie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Bylica niezalogowany
24 marca 2024r. o 17:43
Nawet jeśli to kampania to lepsze to niż głupawe rolki które nic nikomu nie dają...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Malina niezalogowany
24 marca 2024r. o 18:27
A co takiego niby zostanie po tej agitce?

Zebrały się nieroby, chetne do koryta. Wielkie mi sprzątanie pod publikę.

Przecież to tak śmierdzi akcją wyborczą, że nawet zwolennicy impulsy są zniesmaczeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Hortensja niezalogowany
24 marca 2024r. o 18:31
~~Rdzawobrunatna Malina napisał(a): A co takiego niby zostanie po tej agitce?

Zebrały się nieroby, chetne do koryta. Wielkie mi sprzątanie pod publikę.

Przecież to tak śmierdzi akcją wyborczą, że nawet zwolennicy impulsy są zniesmaczeni.


Od kiedy konkurencja polityczna to zwolennicy Impulsu?
Lepsze to niż zaśmiecanie miasta wielkimi banerami. Przyroda skorzystała i jest to na plus, nawet jeśli to kampania i nikt tego nie ukrywa., Zobacz jaki odzew ale imienny jest na FB tej akcji. Tutaj negatywne komentarze pisze zazdrosna konkurencja szczególnie ta z ratusza.
Ps. A teraz napisz że nie jesteś z konkurencji, żeby stało się zadość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Bylica niezalogowany
24 marca 2024r. o 18:32
~~Rdzawobrunatna Malina napisał(a): A co takiego niby zostanie po tej agitce?

Zebrały się nieroby, chetne do koryta. Wielkie mi sprzątanie pod publikę.

Przecież to tak śmierdzi akcją wyborczą, że nawet zwolennicy impulsy są zniesmaczeni.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Bylica niezalogowany
24 marca 2024r. o 18:35
~~Szmaragdowa Bylica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawobrunatna Malina napisał(a): A co takiego niby zostanie po tej agitce?

Zebrały się nieroby, chetne do koryta. Wielkie mi sprzątanie pod publikę.

Przecież to tak śmierdzi akcją wyborczą, że nawet zwolennicy impulsy są zniesmaczeni.

Lepiej konwencja przy suto zastawionym stole nie za swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Osteospermum niezalogowany
24 marca 2024r. o 19:48
Cuda, cuda! I kogo wy chcecie wych ujać? Do koryta wam się ckni! Ludzi za durniów macie?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Sośnica niezalogowany
24 marca 2024r. o 20:16
~~Pozłocisty Jarząb napisał(a): Swietna inicjatywa. Robie to samo w czasie spacerów. Kontynuujmy wszyscy po wyborach i bedzie pieknie:)


Też to robię. Z dziećmi do lasu zawsze zabieramy worki na śmieci bo moje kilkulatki nie odpuszcza sprzątania po - jak to mówią - " brzydkich ludziach"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza