Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Startują w wyborach, posprzątali brzeg Bobru [FOTOREPORTAŻ]
~~Konkurencja niezalogowany
24 marca 2024r. o 20:18
Startuję z Koalicji do miasta i jestem dla Impulsu tzw. „konkurencją” , ale bądźmy sprawiedliwi, przy tym wszystkim. Prawo dla Impulsu za zaangażowanie, nawet jeśli to trochę pod kampanię. Wiemy wszyscy jaki to czas. Wolę to jako mieszkaniec, niż pokaz siły Romana i jego świty, gdzie patrzą na nas z góry i myślą, że to jest super. Nie Panie Roman, Panie Basiak, Panie Kowalski, Panie Jaźwiecki i Panie Wojciechu, który obraziłeś się na Platformę i utworzyłeś na szybciutko Trzecią Drogę. To nie jest fajne, to nie jest konkurs, kto ma większy baner, ten jest ważniejszy. To wcale nas nie bawi, wręcz ukazuje, jakie macie wielkie ego, a nas gdzieś. Weźcie przykład z Impulsu, to uzyskacie aprobatę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Tunbergia niezalogowany
24 marca 2024r. o 21:23
To prawda wyżej. Powiem że słabo się w tym wszystkim orientuje ale te potężne bannery te konwencje władzy z kolacją i wypasem.. Ludzie to widzą i słyszę wiele głosów zniesmaczenia. Przesyt też nie jest dobry bo ludzie wiedzą że władza ma więcej możliwości i to wykorzystuje do nierównej walki ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Umiar i pokora niezalogowany
24 marca 2024r. o 21:31
100 dni bez pisu.
To mnie satysfakcjonuje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~U55 niezalogowany
24 marca 2024r. o 21:48
Jeszcze ja uszku zapłaczesz za PiS Emm bez orła emerytury polskości. Chleba obcy samotny na polskiej ziemi Matce arbajt szparagen ajem freee
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Malina niezalogowany
24 marca 2024r. o 21:59
~~Umiar i pokora napisał(a): 100 dni bez pisu.
To mnie satysfakcjonuje!

100 dni bez PiSich złodziei i świat jest od razu piękniejszy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ps niezalogowany
24 marca 2024r. o 23:39
Dobrze ,ze w Boleslawcu sprzątają przed kampaniom. ( Odrobina pożytku) W Kruszynie są tacy co zastraszają ludzi aby dopchać się w kolejną kadencje wykorzystując swoją posadkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Tawuła niezalogowany
25 marca 2024r. o 6:13
~~Ps napisał(a): Dobrze ,ze w Boleslawcu sprzątają przed kampaniom. ( Odrobina pożytku) W Kruszynie są tacy co zastraszają ludzi aby dopchać się w kolejną kadencje wykorzystując swoją posadkę.

Nazwiska i ryje publikować i natychmiast to wyj bać ze stanowisk !! Nie patyczkować się z tym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Bazylia niezalogowany
25 marca 2024r. o 6:16
Kolejne miłe zaskoczenie Impulsu. Podoba mi się ich kampania podobnie jak 5 lat temu. Rzeka skorzystała, miasto zaśmiecone bannerami władzy. Ludzie oceniają sami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza