Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Idź na wybory. Wybierz przyszłość
~~Ciemnoróżowy Bodziszek niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 18:45
~~pytanie 1 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Andrzej napisał(a): Reprezentacja bez Lewego gra dobrze, to samo było by z Polską bez Donalda


Jeszcze za mało nakradliście PiSie ścierwa?
teraz czas na bandę rudego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Kobea niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 20:09
Jesteśmy tylko kolonią w której trzeba tylko pracować bez żadnych praw. Wybory do europarlamentu to tylko skecz dla szarego ludu który myśli że ma na coś wpływ. Karty są już dawno rozdane i decyzje podjęte bo całym tym bagnem rządzi światowa masoneria której postanowienia mają być realizowane w poszczególnych krajach bez żadnego sprzeciwu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Morwa niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 20:15
~~Różowawa Kobea napisał(a): Jesteśmy tylko kolonią w której trzeba tylko pracować bez żadnych praw. Wybory do europarlamentu to tylko skecz dla szarego ludu który myśli że ma na coś wpływ. Karty są już dawno rozdane i decyzje podjęte bo całym tym bagnem rządzi światowa masoneria której postanowienia mają być realizowane w poszczególnych krajach bez żadnego sprzeciwu.
covid tez był zaplanowany...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Niezapominajka niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 20:16
właśnie wróciłem ...oddałem swój ''ważny i bezcenny'' -HAHAHAHAHA- głos...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Lobelia niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 21:11
Hałasują, przeszkadzają i bałaganią - tak wielu z nas widzi małe dzieci. Czy to niechęć do kilkulatków sprawia, że w Polsce i innych krajach jak grzyby po deszczu wyrastają nowe miejsca określane jako strefy wolne od dzieci? ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.