BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu J***ć Tuska - tak krzyczą w Rynku przybyli na wiec Nawrockiego - WIDEO
BolecForum Archiwum tematów BolecForum

J***ć Tuska - tak krzyczą w Rynku przybyli na wiec Nawrockiego - WIDEO zamknięty

147 odpowiedzi strona 18 z 19
~~Reginagość
~~Zirytowany napisał(a): Pisowskie bydło i hołota.

I to jest kultura.Rodem z rynsztoka .Tu też mlodzi czytają i ody nie brali przykładu.A cóż Ci to ,,Pisowskie...,, takiego zrobiło .Starsi pamiętają jak kiedyś ciężko się żyło ,mają szacunek do wartości,tradycji i wiary ,a Ty co wiesz o swoich korzeniach ,co osiągnąłeś .My mamy chociaż mądrość życiową Ty żadnej. Nie widzisz w jakim kierunku zmierzaPolska,za chwilę może jej nie być .Ciesz się chwilą ,starość Cię nie ominie.Pozdrawiam wszystkich wspaniałych patriotów którzy byli w Boleslawcu
~~Szmaragdowozielona Magnoliagość
~~Huols napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kali-naczelny wieści spod palmy napisał(a): Przyjmę mieszkania za opiekę! Zapisy w dniu 14.05 .25 od godziny 12.00. Miejsce, ławeczka w "pawie oczka".


Uważaj aby Cię czyściciele kamienic nie spalili żywcem jak panią Jolantę


Oj chyba musi uważać bo panią Jolantę wyrzucono na bruk w 2006 r. - sprawdź kto wtedy rządził Warszawą? I dlaczego Ziobro przez 8 lat nic nie wyjaśniał z śmiercią tej Pani.
~~Jasnobrązowa Tawułagość
~~Regina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zirytowany napisał(a): Pisowskie bydło i hołota.

I to jest kultura.Rodem z rynsztoka .Tu też mlodzi czytają i ody nie brali przykładu.A cóż Ci to ,,Pisowskie...,, takiego zrobiło .Starsi pamiętają jak kiedyś ciężko się żyło ,mają szacunek do wartości,tradycji i wiary ,a Ty co wiesz o swoich korzeniach ,co osiągnąłeś .My mamy chociaż mądrość życiową Ty żadnej. Nie widzisz w jakim kierunku zmierzaPolska,za chwilę może jej nie być .Ciesz się chwilą ,starość Cię nie ominie.Pozdrawiam wszystkich wspaniałych patriotów którzy byli w Boleslawcu

Jak w ta Polską wycieracie sobie geby przy każdej partyjnej okazji.Słowo Polska odmieniane przez wszystkie przypadki aby namącicić w głowach najprymitywniejszemu elektoratowi.
~~Cebula Biała gość
~~Jasnobrązowa Tawuła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Regina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zirytowany napisał(a): Pisowskie bydło i hołota.

I to jest kultura.Rodem z rynsztoka .Tu też mlodzi czytają i ody nie brali przykładu.A cóż Ci to ,,Pisowskie...,, takiego zrobiło .Starsi pamiętają jak kiedyś ciężko się żyło ,mają szacunek do wartości,tradycji i wiary ,a Ty co wiesz o swoich korzeniach ,co osiągnąłeś .My mamy chociaż mądrość życiową Ty żadnej. Nie widzisz w jakim kierunku zmierzaPolska,za chwilę może jej nie być .Ciesz się chwilą ,starość Cię nie ominie.Pozdrawiam wszystkich wspaniałych patriotów którzy byli w Boleslawcu
Jak w ta Polską wycieracie sobie geby przy każdej partyjnej okazji.Słowo Polska odmieniane przez wszystkie przypadki aby namącicić w głowach najprymitywniejszemu elektoratowi.


Ajajaj tak ta Polska cię uwiera?
~~Białawoszara Fortegillagość
~~Cebula Biała napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobrązowa Tawuła napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Regina napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zirytowany napisał(a): Pisowskie bydło i hołota.

I to jest kultura.Rodem z rynsztoka .Tu też mlodzi czytają i ody nie brali przykładu.A cóż Ci to ,,Pisowskie...,, takiego zrobiło .Starsi pamiętają jak kiedyś ciężko się żyło ,mają szacunek do wartości,tradycji i wiary ,a Ty co wiesz o swoich korzeniach ,co osiągnąłeś .My mamy chociaż mądrość życiową Ty żadnej. Nie widzisz w jakim kierunku zmierzaPolska,za chwilę może jej nie być .Ciesz się chwilą ,starość Cię nie ominie.Pozdrawiam wszystkich wspaniałych patriotów którzy byli w Boleslawcu
Jak w ta Polską wycieracie sobie geby przy każdej partyjnej okazji.Słowo Polska odmieniane przez wszystkie przypadki aby namącicić w głowach najprymitywniejszemu elektoratowi.


Ajajaj tak ta Polska cię uwiera?

Uwiera mnie ciemnota i prymitywny nacjonalizm
~~Brunatnoceglasty Tulipanowiecgość
~~Szmaragdowozielona Magnolia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Huols napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kali-naczelny wieści spod palmy napisał(a): Przyjmę mieszkania za opiekę! Zapisy w dniu 14.05 .25 od godziny 12.00. Miejsce, ławeczka w "pawie oczka".


Uważaj aby Cię czyściciele kamienic nie spalili żywcem jak panią Jolantę

Oj chyba musi uważać bo panią Jolantę wyrzucono na bruk w 2006 r. - sprawdź kto wtedy rządził Warszawą? I dlaczego Ziobro przez 8 lat nic nie wyjaśniał z śmiercią tej Pani.

Bufetowa
~~Szmaragdowozielona Magnoliagość
~~Brunatnoceglasty Tulipanowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szmaragdowozielona Magnolia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Huols napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kali-naczelny wieści spod palmy napisał(a): Przyjmę mieszkania za opiekę! Zapisy w dniu 14.05 .25 od godziny 12.00. Miejsce, ławeczka w "pawie oczka".


Uważaj aby Cię czyściciele kamienic nie spalili żywcem jak panią Jolantę

Oj chyba musi uważać bo panią Jolantę wyrzucono na bruk w 2006 r. - sprawdź kto wtedy rządził Warszawą? I dlaczego Ziobro przez 8 lat nic nie wyjaśniał z śmiercią tej Pani.
Bufetowa


Zadaj sobie trochę trudu i kliknij w klawiaturę to nie będziesz pisał głupot, sprawdź przy okazji sprawdź kto wtedy był też dyrektorem Stołecznego Biura Nieruchomości.
~~Uczciwy Karolekgość
~~Szmaragdowozielona Magnolia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoceglasty Tulipanowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szmaragdowozielona Magnolia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Huols napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kali-naczelny wieści spod palmy napisał(a): Przyjmę mieszkania za opiekę! Zapisy w dniu 14.05 .25 od godziny 12.00. Miejsce, ławeczka w "pawie oczka".


Uważaj aby Cię czyściciele kamienic nie spalili żywcem jak panią Jolantę

Oj chyba musi uważać bo panią Jolantę wyrzucono na bruk w 2006 r. - sprawdź kto wtedy rządził Warszawą? I dlaczego Ziobro przez 8 lat nic nie wyjaśniał z śmiercią tej Pani.
Bufetowa

Zadaj sobie trochę trudu i kliknij w klawiaturę to nie będziesz pisał głupot, sprawdź przy okazji sprawdź kto wtedy był też dyrektorem Stołecznego Biura Nieruchomości.


Na co ty liczysz, przecież żaden sympatyk Pis merytorycznie nie odpowie. Zresztą Nawrocki dał dziś przykład w Wałbrzych na konferencji po wiecu jak na pytania nie odpowiadać a dobrze manipulować.