BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu J***ć Tuska - tak krzyczą w Rynku przybyli na wiec Nawrockiego - WIDEO
BolecForum Archiwum tematów BolecForum

J***ć Tuska - tak krzyczą w Rynku przybyli na wiec Nawrockiego - WIDEO zamknięty

147 odpowiedzi strona 16 z 19
~~Struś pędziwiatr gość
Wcale nie krzyczeli JEBAĆ TUSKA tylko NIE BAĆ TUSKA, redaktorzy niech nie przekręcają, albo niech się udadzą do laryngologa
~~Niebieskoszara Kalinagość
~~Struś pędziwiatr napisał(a): Wcale nie krzyczeli JEBAĆ TUSKA tylko NIE BAĆ TUSKA, redaktorzy niech nie przekręcają, albo niech się udadzą do laryngologa

No wiesz w tym wieku głuchota to standard.
~~Brązoworudy Czosnaczekgość
~~Struś pędziwiatr napisał(a): Wcale nie krzyczeli JEBAĆ TUSKA tylko NIE BAĆ TUSKA, redaktorzy niech nie przekręcają, albo niech się udadzą do laryngologa


Redaktor słyszał to co chciał usłyszeć.

~~Niebieskoszara Kalinagość
~~Brązoworudy Czosnaczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Struś pędziwiatr napisał(a): Wcale nie krzyczeli JEBAĆ TUSKA tylko NIE BAĆ TUSKA, redaktorzy niech nie przekręcają, albo niech się udadzą do laryngologa


Redaktor słyszał to co chciał usłyszeć.


J***ć to chyba sztandarowe hasło peło o ile się nie mylę.
~~jangość
stare tępaki boleslawieckie
~~Złotorudy Krwawnikgość
~~Ceglastobrązowa Ślazówka napisał(a): Jestem młoda i też tam byłam. Zagłosuję na Karola Nawrockiego i jestem z tego dumna!


Jesteś młoda i już masz zlasowany mózg? Z czego jesteś dumna, że zagłosujesz na oszusta, kłamcę, człowieka,który bez skrupułów pozbawił mieszkania chorego człowieka.
~~Purpurowa Dabecjagość
Dzieci stoją słuchają piękny przykład dajecie im tymi słowami ta agresja.tragedia
~~To nie takgość
~~Złotorudy Krwawnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ceglastobrązowa Ślazówka napisał(a): Jestem młoda i też tam byłam. Zagłosuję na Karola Nawrockiego i jestem z tego dumna!


Jesteś młoda i już masz zlasowany mózg? Z czego jesteś dumna, że zagłosujesz na oszusta, kłamcę, człowieka,który bez skrupułów pozbawił mieszkania chorego człowieka.



Młoda damo jestem z Ciebie dumny, że potrafisz odróżnić dobro od zła.
To jest nieosiągalne dla dużej części elektoratu PO, który za dobrą monetę
przyjmuje/łyka aferę wyprodukowaną przez polskojęzyczny, niemiecki
portal internetowy
REKLAMA