Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Coś się kończy, coś się zaczyna
2945
Mgosia
7 maja 2009r. o 22:03
Hegemonie to nie znaczy ,że musimy bać się żeby nie urazić Artura i że nie możemy z nim porozmawiać jak z całkiem normalnym facetem , bo to jest normalny fajny facet !
A trzymanie na dystans osoby niepełnosprawnej jest z pewnością dla tej osoby bardziej przykre niż to, że czasem palnie się coś niestosownego .
Wiele osób z pewnością chciało by z nim popisać ale nie wiedzą jak , więc mówię ,jak z każdym innym na tym forum !


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3186
#arturkedzia nieaktywny
7 maja 2009r. o 22:07
Hegemon napisał(a): Przyszło Gs.

Tylko akurat ja mam w sobie wiele pokory i uważam, że zabieranie głosu w pewnych sprawach, było by z mojej strony nadużyciem.

Dlaczego ?

Bo nie jestem w takiej sytuacji jak Artur i "domniemywanie" jak się czuje i jaki powinien mieć światopogląd na różne kwestie jest, według mnie, niestosowne.


Nie ma żadnego problemu ja się nie obrażę na nikogo bo przecież i tak mam prawo mieć swoje zdanieó a odkąd pojawiłem się w TV to tym samym tak jagby stałem się osobą publiczną i poddałem się waszej ocenie tzn. że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie niezależnie od tego czy jest ono pozytywne czy negatywne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1275
#marrakech nieaktywny
7 maja 2009r. o 22:13
Gs napisał(a): Może zadam głupie pytanie, ale przy jakich przebojach bawilłeś się na dyskotekach , pamiętasz ?
Bo w moich czasach Królowała Sandra, Sabrina Samanta Fox, Limahl , Modern Talking i inni :)


Gs, podobno nie ma głupich pytań. Mogą być tylko głupie odpowiedzi ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 maja 2009r. o 22:15
Marrakech albo mi się poprostu zaraz od kogoś wyłapie :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
7 maja 2009r. o 22:24
Gs : )

Pokora a bojaźń.
Sprawny a niepełnosprawny.
Rozmowa a jej brak.
Dystans.

Chyba źle odebrałaś moje intencje.

Arturze : )

Pisz, pisz i jeszcze raz pisz.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3186
#arturkedzia nieaktywny
7 maja 2009r. o 22:30
Gs napisał(a): Może zadam głupie pytanie, ale przy jakich przebojach bawilłeś się na dyskotekach , pamiętasz ?
Bo w moich czasach Królowała Sandra, Sabrina Samanta Fox, Limahl , Modern Talking i inni :)


To niesamowite co napisałaś bo to wł. są moje czasy i piękna dyskotekowa muzyka przy której extra tanczyło się w parze.
Uwielbiam jeszcze sł. Celine-Dion, Maraje Carey i pierwszą płytę Edyty Górniak pt. Dotyk. i wiele innych wybranych często nastrojowych utworów bo jestem niepoprawnym optymistą i romantykiem. To były piękne czasy i bardzo miło je wspominam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzdyl Ponury niezalogowany
7 maja 2009r. o 22:30
A może by tak..Coś się zaczyna i cos się kończy.

KONIEC KONIEC KONIEC KONIEC

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 maja 2009r. o 22:33
Wiec Arturze chyba jesteśmy w podobnym wieku :)


Dopisane 07.05.2009r. o godz. 22:33:

~Grzdyl Ponury napisał(a): A może by tak..Coś się zaczyna i cos się kończy.

KONIEC KONIEC KONIEC KONIEC



oj, oj a nie mówiłam, niedosyć przemieniasz się w kobietę to jeszcze marudzisz jak stara panna :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie