Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

315
#mir.ko nieaktywny
25 października 2006r. o 14:18
Z nowości do obejrzenia polecam francuską, czarno-białą animacje Renaissance, ma wspaniały klimat i fabułe. Film można pobrać tu: http://www.30gma.com/shows.asp?num=-1507473340 , info: http://www.filmweb.pl/Film?id=287740 , strona filmu: http://www.renaissance-lefilm.com/accueil.htm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1269
#analcunt nieaktywny
14 grudnia 2006r. o 23:08
Borat-Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej. całkiem dobra komedia:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1019
#zajdi nieaktywny
15 grudnia 2006r. o 13:25
analcunt napisał(a): Borat-Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej. całkiem dobra komedia:D


borat mieli;pp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1820
#KROPLA nieaktywny
15 maja 2007r. o 13:00
Horrory obecnie sa na niskim poziomie... Przyklad? Choćby obie części (pomijając jedynkę) Piły... , Dom woskowych ciał, Wzgórza mają oczy itp... Porazka

Ja polecam starsze kino : Amerikan History X, Chłopaki z sąsiedztwa, Animal,... Jesli ktoś lubi filmy typu Yamaksi, to 13 dzielnica się sprawdzi. A na piatkowe wieczory we dwoje polecam Miasto aniołów, Vanilla sky, Joe Black.

bandit queen ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
263
#darknosferatu nieaktywny
15 maja 2007r. o 14:29
Z ciekawych wg. mnie filmow:
Miasto Boga
I twoja matkę też
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
524
#Sekkmet nieaktywny
23 lipca 2007r. o 21:36
ostatnio oglądałam na maratonie Grindhouse: Dead Proof i tylko jedno przychodzi mi na myśl, Tarantino jest naprawdę poj... ;)

Szczerze polecam wszystkim, jeszcze więcej tarantina niż zwykle. Z niecierpliwością czekam na drugą część, bo oczywiście Europa musiała podzielić Grindhousa na dwie części :/

See You Later Aligator
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1122
#muszysko nieaktywny
23 lipca 2007r. o 22:08
a ja polecam film "zodiak" z 2005 roku. ;)

sa malarze ktorzy zamieniaja slonce w zolta plame i artysci ktorzy swoim talentem i inteligencja potrafia zolta plame zamienic w slonce PABLO PICASSO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Angelka niezalogowany
23 lipca 2007r. o 23:39
ja tam lubię Modę na Sukces
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.