Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

1151
#keyrol nieaktywny
29 września 2006r. o 17:52
keyrol napisał(a): a co sondzicie o choliłódzkich prodókcjach??


offcours ORIGINAŁ - ktoś chce ;p



- to nie ja pisałem -.- tylko mój glupi kuzyn... sorry ;)

<b>You May Say I'm a Dreamer (But I'm Not the Only One)</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1269
#analcunt nieaktywny
29 września 2006r. o 18:58
a To moje ulubione filmy:
1. Cky Landspeed (ogólnie to polecam całą serie :D ale "jedynka" jest najlepsza )
2. Dudesons
3. 9 Session
4. Trainspoting
5. Chłopaki nie płaczą
6. Haggard
7. Miasteczko Southpark - film
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim niezalogowany
30 września 2006r. o 18:31
Training Day
Pulp Fiction
Adwokat Diabła
Inside Man
Man on Fire

i inne.. których tytułów nie pamiętam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
444
#kowaluu nieaktywny
1 października 2006r. o 11:41
Czas Apokalipsy
Ostatnio z polskich to Krew z nosa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1351
#fistashek nieaktywny
1 października 2006r. o 12:12
Wczoraj wreszcie obejrzałam Piłe II i powiem wam, że bardziej mi sie podobała niż jedynka.
A co do filmu Hostel... Niby miał być taki świetny i w ogóle, ale... Mało było widać tych krwawych momentów mimo, że były. Quentin się nie postarał, mimo że uwielbiam jego filmy :D Jak od zmierchu do świtu:D TO było coś :P Albo 4 pokoje :D I pulp fiction:)
Ale powiem wam, że byłam w kinie na Silent Hill i baaaardzo mi się podobał :) Grałam w gre nawet to przynajmniej wiedziałam co i jak:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1306
#MArysia nieaktywny
1 października 2006r. o 12:22
no ot tak...pily nie widzialam bo cierpie na brak dobrego transferu a znajomi juz sie dawno tego pozbyli takze jestem do tylu...a co mi sie podobalo hmm...terminal efekt motyla no eurotrip ale z tego to chyba najbardziej sooundtracki:P a teraz mi podrzucili serial prison break jak dla mnie cos boskiego chociaz za serialami nie przepadam raczej ale prison break mieli naprawde....polecam polecam polecam....jak komus sie podobal "lost" to prison break jest duzo duzo lepszy...no i wentworth gra:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1351
#fistashek nieaktywny
1 października 2006r. o 18:08
fajnym serialem to są Tejemnice Smallville:) nie wiem czy ktoś oglądał:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
1 października 2006r. o 19:59
a w ramach przerwy w dyskusji polecam polski filmik "Europa da sie lubić - chyba że nie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.