Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Akwaryści łączmy się !

3774
#Thorn nieaktywny
14 maja 2010r. o 12:30
~him napisał(a): ehehe... taki sobie sklepik, z taka sobie wiedzą i sprzedażą. sorki wszystkim spuszczającym się ale żadna rewelka!!! taką wiedzą dysponują najmniejsze sklepy w bolcu. wiem co mówię bo odwiedzam bolesławieckie sklepy i rozmawiam ze sprzedającymi , nie gadajcie,że nagle tylko jeden fachowiec jest w bolcu od akwarystyki bo to jest śmieszne i niedorzeczne. składa się tak ,że byłem u niego i nie za bardzo wiedział o czym mówi.Po wiedzę z google sam sobie sięgnę. pozdr.


Proszę bardzo ale swojej wiedzy będę bronił, zawitaj do sklepu i porozmawiamy jeszcze raz o roślinach, nawożeniu, rybach i nie mów że jest jak w innych sklepach bo nie jedna osoba już powiedziała, że właśnie inne sklepy nie mają wiedzy takiej na ten temat jak ten. Sorrki ale nie bez powodu ludzie przychodzą z problemami których inne sklepy właśnie nie rozwiązały a ten sklep rozwiązał. I jak piszesz jako anonim to też jest inaczej. Wpadnij do sklepu przedstaw się że jesteś z forum o tym nicku co napisałeś a sobie pogadamy profesjonalnie jak masz wiedzę dużą. Bo raczej zwykłemu klientowi biochemi wody nie będę wykładał tylko tłumaczę jak najprościej jak zapanować i stabilizować zbiornik. I jeżeli mówisz że sklep jak inne w BC to pokaż chociaż jeden który ma rośliny takie jak my i np. Aulonocara Red Rubin ALBINO nie mówiąc już o Neonie zielonym czy też "Pinokio"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
14 maja 2010r. o 12:49
Popieram w 100%. Mam akwarium od ponad 10 lat i nie spotkałam nigdy kogoś w sklepie w Bolesławcu, kto miałby wiedzę porównywalną z Panem z tego właśnie sklepu. A propos, znalazłam, Panie Thorn brzankę o której rozmawialiśmy - to ta druga.
http://minoar.webpark.pl/malykatalogrybtropikalnych.htm
Chciałabym jeszcze dwie sztuki (o ile w ogóle to jest możliwe i nie są to płotki :> ). Ryby zachowują się bardzo ciekawie w akwarium, poza tym nie szkodzą innym, o ile te są większe od ich otworu gębowego :-) A przy okazji: czy można już odebrać krewetki ? :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
14 maja 2010r. o 13:03
Zawiść i złośliwość tak tylko można skomentować niektóre posty. Gdyby nawet powstał sklep wielkości galerii z towarem pod sam sufit znalazłby się niejeden malkontent, któremu by coś nie pasowało. Do tych malkontentów : otwórzcie taki sklep aby wszystkim pasował - powodzenia wam życzę. Puki co będę korzystała z tego sklepu i wiedzy właściciela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~him niezalogowany
14 maja 2010r. o 14:06
ehehehe...ale poruszenie, nie irytujcie się tak!! nie ma po co. Po prostu ja mam takie zdanie a ktoś takie :) Mam akwa od ponad 10 lat, korzystam z wiedzy bolesławieckich sprzedawców min. rekin bc, i jest wszystko ok. napisałem tylko że pan thorn nie ma doświadczenia i moim zdaniem wiedzę nie najlepszą :) pisałem już, że z google tez potrafię korzystać. i tyle. mam do tego prawo tak jak wy do zdania swojego :) .I nie jestem zawistny, towar ma nie zły :) Dajcie już spokój z tą zawiścią i bezsensownym gadaniem:) pozdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
14 maja 2010r. o 15:40
Tylko nie malkontenci ! ;) ja jestem ZA! :) A co do hima - skoro masz Gogle to po co pytasz w sklepie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3774
#Thorn nieaktywny
14 maja 2010r. o 19:24
~him napisał(a): ehehehe...ale poruszenie, nie irytujcie się tak!! nie ma po co. Po prostu ja mam takie zdanie a ktoś takie :) Mam akwa od ponad 10 lat, korzystam z wiedzy bolesławieckich sprzedawców min. rekin bc, i jest wszystko ok. napisałem tylko że pan thorn nie ma doświadczenia i moim zdaniem wiedzę nie najlepszą :) pisałem już, że z google tez potrafię korzystać. i tyle. mam do tego prawo tak jak wy do zdania swojego :) .I nie jestem zawistny, towar ma nie zły :) Dajcie już spokój z tą zawiścią i bezsensownym gadaniem:) pozdr

Powiem ci tak nawet nie mam internetu w sklepie to po pierwsze po drugie akwarystą jestem jeszcze za czasów MAŁEGO ZOO z ulicy Łukasiewicza ! wiec jeżeli ja doświadczenia nie mam i wiedzy no to ciut kolego przesadzasz. A z google nie korzystam poszerzając swoją wiedzę korzystam z rad kilku zagranicznych for dyskusyjnych oraz dużej wiedzy moich kolegów bio-chemików czy ichtiologów.
A tobie na poszerzenie wiedzy polecam

http://ukaps.org/
http://www.aquascapingworld.com/
http://www.aquaticquotient.com/forum/
A jeżeli chcesz pogadać na temat aquascape czy akwarystyki ZAPRASZAM JESZCZE RAZ DO SKLEPU na pogadankę tylko przedstaw się że jesteś z tego forum i jesteś tym który domaga się wiedzy :)
Ja jestem otwarty na polemikę może się czegoś dowiem i nauczę od ciebie bo nie mogę powiedzieć że wszystko wiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
14 maja 2010r. o 23:18
Ja mam dobrą radę poszukaj kontaktów u naszych zachodnich sąsiadów z Czech.Ryby jakimi oni dysponują to nie ma połowy w naszych sklepach.No i cena w Hurcie jest dobra.Co do tego czy masz wiedzę czy nie.Praktyka się liczy wiedza nie zawsze idzie z praktyką tak samo jest i z Akwarystyką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3774
#Thorn nieaktywny
16 maja 2010r. o 9:59
OK Każdy ma swoje zdanie :)

Przedstawiam zdjęcia zbiorników które warto zobaczyć na żywo. Oraz nowy nasz projekt Tanganika robiony dla klienta

[img=1273996601_u55vf8x.jpg]



Dopisane 16.05.2010r. o godz. 09:58:

dlaczego nie da się edytować ? postów ?

może ktoś wie jak wrzucać kilka zdjęć na to forum [img=1273996692_56syu7i.jpg]



Dopisane 16.05.2010r. o godz. 09:59:

nano[img=1273996745_w394v3i.jpg]



Dopisane 16.05.2010r. o godz. 09:59:

nano2[img=1273996777_0vwxx2w.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza