Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wymiana oleju silnikowego - Gdzie tanio?

~ccc niezalogowany
27 września 2014r. o 4:39
Jeżeli chodzi o wymianę oleju to nie jedź do Muchy na Dolnych Młynach.
Zapłacisz jak w autoryzowany serwisie,a czy czegoś przy tym nie zepsują,to już tego nie wie nikt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo... niezalogowany
18 marca 2016r. o 9:11
witam ile kosztuje wymiana oleju jeśli ze swoim przyjade,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TDI niezalogowany
18 marca 2016r. o 10:39
~bolo... napisał(a): witam ile kosztuje wymiana oleju jeśli ze swoim przyjade,,,


u mnie 50 zł. - 70 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
18 marca 2016r. o 10:55
żeby nie umiec sobie wymienić samemu oleju to naprawdę trzeba być łamagą :D a jeszcze większą aby za takie coś płacić 50-70zł gdzie olej kosztuje 100zł 5w30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2016r. o 11:37
~TDI napisał(a):
~bolo... napisał(a): witam ile kosztuje wymiana oleju jeśli ze swoim przyjade,,,


u mnie 50 zł. - 70 zł.


A u mnie 30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r niezalogowany
18 marca 2016r. o 12:52
NIE POLECAM na dolnych młynach u muchy np.. wymienią olej za cenę bardzo wysoką a przy okazji zepsują ci dużo więcej ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antyCNC niezalogowany
18 marca 2016r. o 13:52
CNC napisał(a): żeby nie umiec sobie wymienić samemu oleju to naprawdę trzeba być łamagą :D a jeszcze większą aby za takie coś płacić 50-70zł gdzie olej kosztuje 100zł 5w30


wymiana oleju to zadna filozofia....klucz do filtra tez mozna tanio kupic...

ale mimo to jezdze do bochenka wymieniac....bo nie chce mi sie, wole dac zarobic rodzimemu przedsiebiorcy...

a Ty CNC - to sam jestes lamaga...nie znasz mnie i nie pozwole sie obrazac przez byle kmiotka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anty cnc 2 niezalogowany
18 marca 2016r. o 16:34
cnc na tom oleju co go spuścił to sobie frytki smaży. Albo wylewa do kibla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza