Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Bowe Elektrik

~elektronik niezalogowany
5 marca 2012r. o 17:57
Ale z tego co widzę nie ma tam przyjęć do produkcji, tylko potrzebują serwisantów, techników i magazynierów. Jak taka praca tam wygląda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2012r. o 18:07
~elektronik napisał(a): Ale z tego co widzę nie ma tam przyjęć do produkcji, tylko potrzebują serwisantów, techników i magazynierów. Jak taka praca tam wygląda?


.....i trzech pracowników biurowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2012r. o 20:50
Z tego co wiem, to lepiej nie zawracać sobie głowy tym zakładem, bo szkoda nerwów, lepiej juz do Badera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2012r. o 11:29
~ja napisał(a):
~JA napisał(a): Mam pytanie do pracujących.
Złożyłem tam papiery i stąd moje zainteresowanie bo szefostwo wszędzie jest i ma humorki ale jak wygląda sytuacja z podwładnymi ??
Znaczy z kadrą kierowniczą lub majstrami czy brygadzistami (jak zwał tak zwał).
Ale proszę pracowników o konkretną odpowiedź bez pisania dookoła.
Lubię konkretne szybkie i szczere odpowiedzi.
A jeśli są problemy to na kogo uważać ?? !! ??
BYŁ JUŻ KTOŚ NA ROZMOWACH KWALIFIKACYJNYCH ?? ?? ??
Proszę o odpisanie.
Dziękuję.



??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znawca niezalogowany
9 marca 2012r. o 13:59
ta firma to wiocha z kazachstanu , ten facet nie szuka normalnych pracownikow tylko ciemnego murzyna co nie bedzie sie upominał o swoje! mozesz miec wykształcenie elektronika , elektryka a i tak na 1 miejscu wezmie podstawowke lub zawodowke :D jak tam byłem to albo dzieci pracuja albo ....... desperaci /:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2012r. o 14:26
~znawca napisał(a): ta firma to wiocha z kazachstanu , ten facet nie szuka normalnych pracownikow tylko ciemnego murzyna co nie bedzie sie upominał o swoje! mozesz miec wykształcenie elektronika , elektryka a i tak na 1 miejscu wezmie podstawowke lub zawodowke :D jak tam byłem to albo dzieci pracuja albo ....... desperaci /:D



A ile zarabiaja tam kobiety na produkcji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
9 marca 2012r. o 14:50
~ napisał(a):
~znawca napisał(a): ta firma to wiocha z kazachstanu , ten facet nie szuka normalnych pracownikow tylko ciemnego murzyna co nie bedzie sie upominał o swoje! mozesz miec wykształcenie elektronika , elektryka a i tak na 1 miejscu wezmie podstawowke lub zawodowke :D jak tam byłem to albo dzieci pracuja albo ....... desperaci /:D



A ile zarabiaja tam kobiety na produkcji?



*****widzę że ty cały czas piszesz do tego tematu już od 2010 roku jesteś pracownikiem dupowłazem i próbujesz kogoś podpuszczać ile zarabiają mam rodzinkę szukam pracy szukają tego tamtego myślisz że ktoś ślepy jest sama założyłaś ten profil i go podtrzymujesz zbędnie kto musi pracuje ale warunki też są znane wszystkim co tam pracowali i mondrzejsi odeszli:)taka jest prawda:P i napewno nie masz rodziny bo w ogóle by coś tam zarobić trzeba pracować non stop:) masakra
i zgadzam się z tym postem wyżej BIAŁE MURZYNY TAM PRACUJĄ DO TEJ PORY.ale rozumiem też tych co muszą ale nie rozumiem tych co próbują ogłosić tą firmę mianem porządnej:):)[img=1331301015_7fyv389.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bronq niezalogowany
9 marca 2012r. o 19:06
Ogólnie sprawa wygląda tak; pracuje się na akord (sciema) bo czy wyrobisz 80% czy 120% różnicy w wypłacie nie ma;] zarabia sie najniższą krajową chyba ,że sie chodzi w soboty he he;]Ogólnie jak się pójdzie po podwyżkę to szefuncio ci powie ,że Cię musi przetestować przez ileś tam miesięcy i wtedy możesz starać sie o podwyżkę.(oczywiścię wciskanie kitu i czarowanie) Z czasem się wkur.... i sam się zwolnisz bo nie widzisz tam dalej przyszłości;] Więc radze omijać dalekim łukiem tą firmę!! Pozdrawiam !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie