Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Bowe Elektrik

~ niezalogowany
9 marca 2012r. o 20:01
~Bronq napisał(a): Ogólnie sprawa wygląda tak; pracuje się na akord (sciema) bo czy wyrobisz 80% czy 120% różnicy w wypłacie nie ma;] zarabia sie najniższą krajową chyba ,że sie chodzi w soboty he he;]Ogólnie jak się pójdzie po podwyżkę to szefuncio ci powie ,że Cię musi przetestować przez ileś tam miesięcy i wtedy możesz starać sie o podwyżkę.(oczywiścię wciskanie kitu i czarowanie) Z czasem się wkur.... i sam się zwolnisz bo nie widzisz tam dalej przyszłości;] Więc radze omijać dalekim łukiem tą firmę!! Pozdrawiam !!


Dziękuję bardzo choć za jedną konkretną odpowiedz.Pozdrawiam.:)

Zmoderowano 15.03.2012 godz.21:21 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
15 marca 2012r. o 19:58
Z tego co wiem można zarobic wiecej (wyrabiając wiekszy akord płacą więcej za wiekszy akord i dostaje sie premię) o ile ktos nie jest leniwy i niema dwóch lewych rąk , anie tylko kawka , papieros pogaduchy. Pracować trzeba wszędzie nikt za darmo kasy nieda niestety . No ale jak jedna z druga to hrabianki i tylko obgadywać umieja to co się dziwia ,że najniższą średnią zarabiają jak wam tak żle to się zwolnijcie i znajdzcie lepszą prace , w której nietrzeba pracować.Wziasc sie do roboty a nie tylko wszystkim dupy obrabiac i przez to jest tam taka atmosfera jaka jest czyli do dup... przez wreedne baby które tylko patrzaą aby kogoś obgadać . Zapraszam do innych zakładów gdzie można wiecej zarobic tylko trzeba pracować a nie czekać na zbawienie . Ja uwas niepracuje ale znam wiekszośc osób z tego zakładu i wiem jakie są . Więc wszyscy którzy chca tam pracowac nie czytajcie tych bzdur bo to piszą najwieksze lebry z tego zakładu , które tylko jęzorem umią mielic bo do niczego innego się nienadaja. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2012r. o 21:20
Obserwatorze, ciekawa jestem skąd tak wszystko wiesz o zakladzie( zarobki, akord, premie), skad wiesz o atmosferze w zakładzie? Od osób które znasz , a które tam pracują????? Baju, baju.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antybowe niezalogowany
15 marca 2012r. o 21:20
Do obserwatora, przeczytałem te wszystkie komentarze, sam tam kiedyś pracowałem i powiem jedno, potwierdzam to co piszą inni o tym zakładzie. Ja pracując tam nie zarobiłem nawet 1000zł, a nie byłem na produkcji, facet wali taką ścieme, że szkoda słów, dla niego pracownik to statystyka, dzisiaj ty jutro kto inny. Dlatego nie polecam, więc niech obserwator nie wali "głupa" i nie pisze bajek, jak nie wie, jak tam jest.
Jedno powiem, to brak organizacji pracy, firma żyje dniem dzisiejszym, a co jutro to się zobaczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2012r. o 21:23
Obserwator ściemnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rafał niezalogowany
16 marca 2012r. o 8:39
znaczy potrzebują tak naprawdę do pracy czy te ogłoszenie to ściema??
Bo widzę że jak tam jest i ile się zarabia się prawdy nie dowiem.
To może ktoś pracujący napisze co słychać w sprawie przyjęć do pracy.
Czy przyjmą faceta gdzieś tam do czegoś na produkcję, z tego co słyszałem to praca polega na lutowaniu podzespołów więc nie jest to chyba trudne.
Czekam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwtor niezalogowany
16 marca 2012r. o 9:44
WItam ponownie .Widze poruszylo pare osob i to bardzo to co napisalem. I widze pisza tu osoby ktore tam juz dawno niepracuja . To jak tak bardzo jest zle to czemu nikt sie nieodezwie tylko tacy madrzy jestescie przy monitorach swoich komputerow. Zarobki zarobkami kazdy by chcial zarabiac po 5tys. I nic nierobic ale tu jest polska wiec sa takie realia jakie sa wiec o co chodzi . Zreszta na kazdym forum wypowiadaja sie tylko te osoby ktorym jest tak zle wiec trzeba sie zwolnic droga wolna nikt wam na sile niekaze pracowac a na forum mozna sie tylko dowiedziec jak to jest zle jacy wszyscy sa podli i pisza to osoby ktore tylko obrabiaja dupe wszystkim . A znam te osoby niestety choc tam niepracuje. Wkazdym zakladzie gdzie pracuje wiecej kobiet jest tak samo aby inna niemiala lepiej niz ja ,a to nietrzeba patrzec ze moze bedzie lepiej tylko pracowac ja bym wam tam zalozyl monitoring i wyszlo by jak ktora pracuje wiec cieszcie sie chwila poki nie jestescie pod obserwacja u wielkiego brata jak wiekszosc zakladow .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2012r. o 10:14
Obserwator po części masz rację, pracowałam tam krótko dlatego, że warunki pracy i płacy są jakie są ( odchodząc powiedziałam szefowi co o nim myślę). Faktem jest że dziewczyny które tam pracują narzekają ale nic z tym nie robią nie odezwą się nie próbują rozmawiać z szefem tylko siedzą i narzekają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.