Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Meble na wymiar - gdzie najlepiej zamówić ?

~~Ciemnopiwna Poziomka niezalogowany
22 kwietnia 2022r. o 8:45
Firma Kome super meble polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowy Kielichowiec niezalogowany
24 kwietnia 2022r. o 10:16
...omijać firme jantar szerokim łukiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Żurawka niezalogowany
25 grudnia 2022r. o 1:49
DOKLADNIE...NA ZABOBRZU W JANTAR NIE SZANUJĄ KLIENTA...NAWET NIE BEDE OPISYWAL SWOJEJ HISTORII BO TO JEST NIE DO UWIERZENIA W JAKI SPOSÓB TA FIRMA TRAKTUJE LUDZI...NIGDY WIECEJ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Fuksja niezalogowany
10 lutego 2023r. o 0:49
~Ania napisał(a): Polecam Spec- mebel u pana Przemka.
Naprawde solidnie, dobra cena i ciekawe pomysły na zabudowy mebli.
Robił mi kuchnie i łazienke.
Polecam w 100 %
Jak cos tel 604189515

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a niezalogowany
10 lutego 2023r. o 6:47
~~Pistacjowa Fuksja napisał(a):
Ktoś napisał: ~Ania napisał(a): Polecam Spec- mebel u pana Przemka.
Naprawde solidnie, dobra cena i ciekawe pomysły na zabudowy mebli.
Robił mi kuchnie i łazienke.
Polecam w 100 %
Jak cos tel 604189515


potwierdzam również polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Tytoń niezalogowany
25 lutego 2023r. o 19:19
Hubert to tragedia /c]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Tytoń niezalogowany
25 lutego 2023r. o 19:39
~Bolecnauta napisał(a): Jak mi się nie podoba w jakimś sklepie to po prostu tam nie chodzę a nie narzekam na ludzi którzy tam pracują. Sam pracuję w handlówce, jak każdy normalny człowiek mam dobre i złe dni i kto wie może czasem ktoś może źle odbierać moje zachowanie. Ale po raz kolejny ukazuje się nam tu nasza polska mentalność lepiej kogoś zgnoić niż zastanowić się nad drugą osobą która pracuję z klientami. A sprzedający na kasie zawsze się do was uśmiechają ?? Może spróbujcie popracować w takiej branży niż kogoś od razu oskarżać o to, że patrzą na was jak na kosmitów.
pozdrawiam
idę do sklepu jestem bardzo miło potraktowana,gdy zrobię zakupy i zapłacę wtedy miła obsługa zamienia się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klient niezalogowany
3 marca 2023r. o 22:37
Czy byliście już na policji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.