Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Osiecznica

~ja niezalogowany
1 grudnia 2010r. o 22:41
Dlaczego temat : http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=26&act=showtopic&topic=39841&strona=last został zamknięty?

I czy Damian udzieli odpowiedzi na zawarte tam pytanie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1111 niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 13:58
Aż dziw, że Damian milczy.. zwykle ma wiele do powiedzenia na forum. Więc może jednak " wyższe prezydenckie"? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 15:11
Ciekawe ciekawe .... No czekamy na odpowiedz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Qarmelkowy niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 16:28
Odpuść sobie i nie nabijaj postów.
Też mnie dziwi że zamknięto ten temat ale może to i lepiej żeby nie czytać badziewia jak powyżej.
I jedna prośba: Damian- nie odpowiadaj!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~boled niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 17:09
I dobrze ,ze temat został zamknięty. Kilka osób zazdroszczących Damianowi wypisywało bezpodstawne bzdury. Teraz rozpoczął się kolejny temat oczerniający Damiana. Co ciekawe Damian ma wyższe wykształcenie, w przeciwieństwie do części radnych. Czemu ich się nie czepiacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 21:20
Damian, nie daj się wciągnąć w tą głupią dyskusję! Tym,co wypisują te wszystkie bzdury po prostu żal d...ę ściska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dawid Stryczek z Kliczkowa niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 11:03
Zazdrość was zżera bo to nie was wybrano na radnego albo waszych znajomych....
Żeby uspokoić waszą ciekawość-Na własne oczy i w własnych rękach trzymałem Dyplom Damiana..
Może osoby piszące na tym forum podadzą imie i nazwisko....
Cwaniaki jesteście bo piszecie anonimy...
Ludzie jestem młodym człowiekiem i przeraża mnie co wyprawiają osoby dorosłe....Zastanówcie się co piszecie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znojomy niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 11:29
tak to jest jak ludziom żal dupę ściska, że czasy się zmieniają i trzeba zmieniać się z biegiem czasu. Myśleliście że wy stare wyjadaczki cały czas będziecie brały i brali pieniądze za darmo. Damian młody radny chcący brać udział czynnie w życiu gminy stara się aby w waszej miejscowości dzieciakom nie brakowało rozrywki bo chyba to najważniejsze PRAWDA??? lepiej żeby chlali po lasach czy ćpali na dyskotekach wpadali w złe znajomości czy żeby mieli kogoś kto motywuje ich do pracy i rozwoju!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.