Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Osiecznica

~Dawid Stryczek z Kliczkowa niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 13:11
Zgadzam się z tym..Jak już wcześniej pisałem jestem osobą młodą i nudzimy sie wieczorami albo na weekendy...Chcieli byśmy gdzieś posiedzieć pograć nawet w Ping Ponga pokopać piłke...Ale gdzie??Musimy specjalnie chodzić do Osiecznicy...Gdzie Gok jest otwarty chyba 16...Od kąd wybrano Damiana na radnego wiem,że coś sie zmieni....W końcu my jako młodzież mamy tak jak by swojego radnego który wie czego potrzeba nam...Starzy radni tylko obiecywali gadali,że będzie boisko,salka.I gdzie to jest!!! Wiec ci którzy czepiają sie Damiana odwalcie sie od niego.!!!Co wy zrobiliście dla nas młodych.?? Damian zrobił bardzo dużo a jedną z tych rzeczy jest MDP w którym jest wspaniała atmosfera i zgrani ludzie...To Damian sprawił,ze MDP Osiecznica istnieje,ze sie utrzymuje i mają takie sukcesy w zawodach Strażackich i nie tylko!!!!
Już sie czytac nie chce tego co piszecie.Wiec zamknijcie się i zróbcie coś pożytecznego!!!!!!!!

Zmoderowano 04.12.2010 godz.20:03 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kliczkowiak niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 17:14
Powiem tylko tyle,że te prawie 300głosów z d*py się nie wzieły.Damian jak człowiek i moze mieć gorszy dzień i coś moze go zdenerwować.Ludzie go popierają dlaczego?Dlatego,ze w odróżnieniu od innych wcześniejszych radnych ma choć odrobinę chęci i czasu.Mozna z Nim pogadać...nikogo nie olewa.A co do wcześniejszych radnych to powiem tyle,ze to co poszedłem z jakaś sprawą to albo w lesie/szpitalu/policji dana soba jest.Zapewne 99% wie o kim mówie i tego nie ukrywam,zę byli to najgorsi radni od kąd moja pamięć sięga.A Bolesławiec i reszta napinaczy niech zajmnie się swoimi miastami/wioskami zamiast płakać jakich to Osiecznica i Kliczków złych radnych nie ma.A co do pozostałych to lizanie było jest i będzie pupy wyższym np. u Nas wójtowi.Co niektórzy zapomnieli chyba po co się kandyduje na stanowisko radnego.Jeśli ktoś nie wie to ja przypomnę nie po to żeby lizać d*pe osobie wyżej postawionej.Tylko po to żeby coś wywalczyć dla Gminy/wioski.Narzekacie,że chłopaki z Osiecznicy czy Kliczkowa demolują przystanki,biją się na festynach.A ja pytam co ku*wa mamy tu robić?Chodzenie po sklepach to nie atrakcja dla młodzieży.Mam nadzieję,że wraz z nowymi radnymi uda się przynajmniej jakąś salkę zbudować żeby ta młodzież tak jak Dawid wspomniał mogła na głupiego ping ponga pojść,a nie do baru na piwo/pod sklep w dzień w dzień.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nika niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 17:26
zgadzam się z powyższą wypowiedzią...w Kliczkowie i Osiecznicy wieczorami i w weekendy jest nudno :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dawid Stryczek z Kliczkowa niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 17:35
Dlaczego ma sie tylko Damianowi zbierać od was...Czego nie porozmawiamy o innych radnych,wójcie,GOKiS-ie,starych radnych,

Chcecie ja zaczne temat...
Czy wójt robi coś dla nas"Kliczkowa" ?czy starzy radni coś zrobili?
Czy GOK w Osiecznicy przyciąga jakoś specjalnie dzieci i młodzież z Kliczkowa??
NIE!!
Damian Załatwił dla nas zajęcia na Sali Gimnastycznej w Osiecznicy,dla mnie i wielu młodych ludzi prowadzi MDP.Z czego jestem dumny,że należę do niej!!
Nie wiem kto zaczął ten idiotyczny temat skierowany w Damiana...
Czy to radni którzy nie zostali wybrani czy ich rodzina czy ktoś z Gminy czy Goku.Jak byście mieli odwage byście nie pisali anonimów tylko podpisali sie...Jesteście żałośni.Tak o was właśnie myśli młodzież..I,żeby żaden z ekipy ''Anty Damian'' nie pisał,że Damian mnie namawiał żebym to napisał bo ja mam swój rozum i widze co się dzieje...Kur** nic nie robicie zeby w naszej Gminie było lepiej.Chłopak chce jak najlepiej dla nas dla wszystkich a wy jeszcze jęczycie...Nie macie na kogo jeździć?? A jeszcze jedno niektórzy z was zazdroszczą Damianowi a niektórzy boją się jego...Stara mafia radnych boi sie,że w koncu ktoś zacznie sie odzywać i mówić co jest na prawde...Przydupasy wójta tak o niektórych można powiedzieć!!


Zaczęliście temat my go skończymy.My jako Młodzież z Kliczkowa!!
Nie pozwolimy,żeby jacyś zazdrośnicy obrażali albo gadali o nim kłamstwa.Cieszymy się,że Damian został radnym!!
Koniec ze starą gwardią którzy na kiwnięcie wójta wszystko robili i wchodzili mu w du**..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 17:56

~Dawid Stryczek z Kliczkowa napisał(a): Czy wójt robi coś dla nas"Kliczkowa" ?czy starzy radni coś zrobili?
Czy GOK w Osiecznicy przyciąga jakoś specjalnie dzieci i młodzież z Kliczkowa??
Tak postawił lampy przed wyborami,brawo ku*wa.....A no i przepraszam jeszcze olał wojsko i na dziady teraz zejdziemy teraz to będzie dopiero g*wno u Nas.Przecież nie na darmo było w Bolesławieckiej napisane:..."Gmina Osiecznica miała kurę znosząca złote jajka i ucieła Jej głowe..."(mniej więcej tak)

~Dawid Stryczek z Kliczkowa napisał(a): Damian Załatwił dla nas zajęcia na Sali Gimnastycznej w Osiecznicy,dla mnie i wielu młodych ludzi prowadzi MDP.Z czego jestem dumny,że należę do niej!!


Jak ktoś chce to widać mozna.

~Dawid Stryczek z Kliczkowa napisał(a): Nie wiem kto zaczął ten idiotyczny temat skierowany w Damiana...
Czy to radni którzy nie zostali wybrani czy ich rodzina czy ktoś z Gminy czy Goku.Jak byście mieli odwage byście nie pisali anonimów tylko podpisali sie...Jesteście żałośni.Tak o was właśnie myśli młodzież..I,żeby żaden z ekipy ''Anty Damian'' nie pisał,że Damian mnie namawiał żebym to napisał bo ja mam swój rozum i widze co się dzieje...Kur** nic nie robicie zeby w naszej Gminie było lepiej.Chłopak chce jak najlepiej dla nas dla wszystkich a wy jeszcze jęczycie...Nie macie na kogo jeździć?? A jeszcze jedno niektórzy z was zazdroszczą Damianowi a niektórzy boją się jego...Stara mafia radnych boi sie,że w koncu ktoś zacznie sie odzywać i mówić co jest na prawde...Przydupasy wójta tak o niektórych można powiedzieć!!


Zapewne nikt mądry.A nawet jestem przekonany,ze założył to tchórz co nie potrafi pogadać z osoba w 4oczy.Ja mam coś do damiana Mówie:"Śluchaj Damian to i to mi się nie podoba to mi sie podoba itd."A nie pod nickiem xxx pisze Damian taki owaki.Współczuje Takiej osobie(ale Ją szanuje,bo jak widać pisze z Wielkiej litery niedosłowną nazwe_On,Ty itp.)Nie olewam na starcie nikogo i tak samo nie robi tego Damian.On jest człowiekiem serdecznym i miłym właśnie takim kto nadaje się na to stanowisko.Nie olewatory.A takich nie brakowało i każdy wie o kogo chodzi.Nie trzeba walić nazwiskami,bo Kliczków nie ma miliona mieszkańców i każdy tu jak i w Osiecznicy się zna.Co do Gminy jak całości to Kliczków jest olewany dlaczego?A no dlatego,ze jest łączony nie prawnie z Osiecznicą wspólne boiska,sale.....Ja pytam dlaczego tak ma być jakie wspolne najbliższa drogą mamy do Osiecznicy ok.1km,a taki Osieczów ile ma do Tomisławia 100-200m?A mimo to mają boisko osobno.Nawiązując do Osiecznicy to najchętniej osoby "rządzące" tą gminą połączyłyby Kliczków z Osiecznicą i po sprawie.CZemu tego nie robicie?Odpowiem czemu dlatego,ze m.in. Kliczków jest starszą miejscowością i nie ma siły na takie lączenie.Tyle na ten temat co do olewki Kliczkowa to podam prosty przykład chodniki.Prosze zobaczyć jakie są u Nas,a jakie w Osiecznicy nie mówiąc o Gminie,gdzie tam w zimę jako pierwsze się odśnieża,a u Nas dzieci zapier*alają po 50cm śniegu do szkoły brawo.Przydupasow nie brakuje Dawid u Nas,wiadomo trzeba mieć swoich,żeby jako tako zarabiać na gminie;).Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kliczkowiak niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 18:11
moja wypowiedź jak coś.Jak już nikt nie ma nic do powiedzenia/wtrącenia to proszę administrację o zamknięcie tego tematu,bo nie ma sensu taka rozmowa co z założenia 90% z Nich są uprzedzenia do osoby o którą idzie ten spór.Wygrał w sposób właściwy,więc po co te persfazje?......Skoro na starcie podcina się skrzydła to co potem oczekujemy od danej osoby?Zastanówmy się.....Pozdrawiam i życzę miłego wieczorka.

Zmoderowano 04.12.2010 godz.20:04 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kliczko23 niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 20:01
nie zamykajmy tego tematu
rozpoczął się się ciekawy wątek o tym co Gmina zrobiła dla Kliczkowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 22:26
masz racje Dawid, GOKiS jest beznadziejny, nic nie potrafią zorganizować dla młodzieży, poprostu szkoda, że tyle kasy idzie na utrzymanie tej kadry- wywalanie pieniędzy w błoto-zrobią 2 imprezy w roku jeszcze potrzebują pomocy od postronnych osób w zorganizowaniu tych imprez bo sami nie dają rady- beznadzieja-mam nadzieje, że Damian zrobi z nimi porządek i powymienia kadrę na lepszą-pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza