Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problem - usterka w aucie.

~marcin niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 18:29
Właśnie zobaczyłem, że ktoś poleca Grzesia...omijajcie szerokim łukiem chyba, że ktoś ma starego rechota...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Romek niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 18:53
Zgadzam się co doPająków naprawiali mojego golfa TDI kopcił słaby po 4 dniach i wymianie zaworu sterujacego i niby naprawy turbiny 300zł po kilku dniach jest to samo .Nigdy już tam nie pojadę ,zytam na forach że są solidni bzdura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukasz niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 19:34
Nie Polecam Mechaniki Samochodowej Grześ gość w ogóle nie zna się na naprawie Samochody tak na Odpierdziel ;[
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 20:16
~Łukasz napisał(a): Nie Polecam Mechaniki Samochodowej Grześ gość w ogóle nie zna się na naprawie Samochody tak na Odpierdziel ;[



A za to jak się ceni :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zadowolona niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 20:17
Ja ostatnio byłem tydzień temu u mechanika w Krzywej jak się na Chojnów jedzie. Jestem bardzo mile zaskoczony. Mechanik konkretny, szybka obsługa i ceny za naprawę dosyć konkurencyjne. POLECAM ,,WARSZTAT U MAŁEGO"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
5 grudnia 2010r. o 20:25
Przejechałam wszystkich mechaników w Bolesławcu,po wszyskich jest coś do poprawienia,lecz w Bożejowicach wyczaiłam pana Duma nazywa się ten mechanik i powiem wam ,po nim się nie poprawia !! naprawde polecam :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ankam niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 20:25
W Szczytnicy jest młody chłopak dopiero co po szkole ale zna się na rzeczy robił mi progi i przeguby i jestem zadowolona bo jest solidny i nie zdziera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1428
Seifer
5 grudnia 2010r. o 21:18
zofka napisał(a): Przejechałam wszystkich mechaników w Bolesławcu,po wszystkich jest coś do poprawienia(...)


Hmm, a możesz mi podać listę WSZYSTKICH mechaników w bolesławcu? Bo wiem ze jest ich naprawdę dużo :)

A poza tym pamiętajcie ze przecież mechanik specjalnie wam auta nie psuje, wie on ze jesteście dla niego potencjalnymi stałymi klientami. I jak zrobi dobrze swoja robotę to przyjedziecie ponownie, a nawet powiecie o nim swoim znajomym. Wiec jak czasem coś nie wyjdzie , bywa, nikt nie jest doskonały, to po prostu jedziecie jeszcze raz do niego na poprawę ( i nie krzyczcie od progu ze przyjeżdżacie na REKLAMACJE, bo odrazy będziecie na straconej pozycji :) )

Uśmiech na twarzy nie zawsze odzwierciedla faktyczny stan umysłu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza