Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

2330
#Inka87 nieaktywny
17 maja 2008r. o 8:12
wtedy stanowczo powiem nie :] ale takiej syt nie przewiduje, bo mamy to samo zdanie na temat wesela, tylko kurde poprostu jego rodziny nie da sie nie zaprosic i na tym polega caly nasz problem. bo zaraz bedzie obraza :/

nie chcę byś próbowal dostosować mój sposób wypowiedzi do własnych preferencji estetycznych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 maja 2008r. o 8:14
A po co w ogole wesele?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
17 maja 2008r. o 9:03
Inka87 napisał(a): wtedy stanowczo powiem nie :] ale takiej syt nie przewiduje, bo mamy to samo zdanie na temat wesela, tylko kurde poprostu jego rodziny nie da sie nie zaprosic i na tym polega caly nasz problem. bo zaraz bedzie obraza :/


Wtedy proponuje po prostu przyjecie, obiad po uroczystosci w kosciele czy cos w tym stylu...

Z reguly to wlasnie dziewczynki marza o wielkim slubie i pozniej sobie te marzenai w miare mozliwosci realizuja. Bo tak naprawde to nie ma logicznej odpowiedzi na pytanie "po co wesele":P

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
444
#kowaluu nieaktywny
17 maja 2008r. o 9:47
Wesele wiadomo po co, po co ślub?:D;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2330
#Inka87 nieaktywny
17 maja 2008r. o 12:02
ślub po co? nie wiem. u mnie nic nie zmieni, procz dowodu, a wesele- tym bardziej nie wiem po co.

nie chcę byś próbowal dostosować mój sposób wypowiedzi do własnych preferencji estetycznych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorientowana niezalogowany
17 maja 2008r. o 13:12
kowaluu napisał(a): Wesele wiadomo po co, po co ślub?:D;)
.............. :D :D :D :D kowaluu mądre słowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2516
#kamila012 nieaktywny
24 maja 2008r. o 14:30
Galeria Oleńka ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miska niezalogowany
30 maja 2008r. o 13:13
witam.ja odradzam shanghai.sala jest piekna. ale....wlascicielka to sie tam nie udała...poprostu to jest cos strasznego zeby na weselu nie bylo wystarczajaco duzo jedzenia..no chyba ze za 200i wiecej zl od osoby..pozatym to jest b.niemila.i nie szanuje swoich klientów.powiem wprost...na wesele jest wiele innych o wiele lepszych miejsc..gdzie idzie sie na wesele i sie niczym nie martwi...to sa moje stwierdzenia i doswiadczenia zwiazane z shanghaiem i z wlascicielka;)polecam europe, olenke lub galerie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego