Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

41
#jegomosc nieaktywny
15 maja 2008r. o 19:12
~:) napisał(a): Piszemy, bo nasze wesele odbędzie się w hotelu shanghai,w tej nowej sali kryształowej... I chociaż jest tam jak w bajce, to ciągle słyszymy od wszystkich dookoła same złe rzeczy przede wszystkim na temat jedzenia... Może ktoś coś słyszałna temat tej sali i cateringu! Za uwagi serdecznie dziękujemy:)


Ja tam pracuje, wiec moze nie bede obiektywny, ale jedzenie jest na wysokim poziomie i tak naprawede jeszcze nie slyszalem, zeby ktos z mlodych czy innych organizatorow byl niezadowolony. Raczej wszyscy komplementuja. Zreszta wiele zalezy od tego, jakie menu sobie ustalisz. I pamietac nalezy, ze nie kazdemu wszystko smakuje (np. nie kazdy przepada za tatarem itp.)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
15 maja 2008r. o 21:36
Inka87 napisał(a): ale jak patrze na ekonomikę tego, gore nad marzeniami bierze rozsądek.

to dobrze ze rozsadek bierze gore, bo zwykle tak powinno byc ;) tylko wiesz, czasami rodzina ma spory wplyw, tu rowniez licza sie relacje jakie mlodzi maja z bliskimi. Bywa tak, ze nie jest za wesolo w familii i faktycznie chcialoby sie pobrac w jakims cudownym miejscu ale z drugiej strony gdy ktos ma bliskie albo bardzo bliskie kontakty z rodzina, laczy ich silna wiez, to duze wesele raczej nieuniknione ;) tutaj kazdy bedzie mial swoje zdanie i dobrze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2330
#Inka87 nieaktywny
16 maja 2008r. o 8:43
oczywiście zgadzam się z Toba MX, ale powiedz co zrobić gdy sytuacje o których piszesz są po obu stronach?? ja mam rodzine daleko, widze sie z nia raz na dwa lata albo rzadziej przy okazji pogrzebów, a najbliżsi tutaj to raptem ok 20 os. a rodzina mojej polowki jest tu na miejscu i wlasnie wszyscy sa ze soba blisko i niestety to jest ponad 80 osób. Co w tej syt? mi na przykład nie podoba sie 20:80 bo to jest bez sensu i wyjścia z takiej syt nie ma. Dlatego decyzje o ślubie odwlekam do momentu, aż on odpuści sobie zapraszanie wszystkich :]

nie chcę byś próbowal dostosować mój sposób wypowiedzi do własnych preferencji estetycznych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1383
#nowator nieaktywny
16 maja 2008r. o 16:27
Moim skromnym zdaniem to ślub jest największym życiowym przeżyciem, a co do wesela to zawsze trzeba mieć pewien dystans.

Jeżeli w rodzinie przeważa "młodzież" starsza tj osobnicy w wieku pow.50lat to samo wesele pewnie nie będzie imprezowe.

W moim przypadku było tak 40:40:50
40 osób od strony żony
40 osób z mojej strony
50 osób to znajomi (raczej wspólni)

co do znajomych to byli to młodzi ludzie, dzięki, którym orkiestra ledwo dawała rady i wesele było udane.

Na pewno nie wskazane jest zapraszać "na siłę" rodziny w celu uzyskania takiej samej liczby. Dużo lepszym wyjściem jest zaprzasznie znajomych.

:> :> :>

<b>Nie znasz mnie, ale nie martw się... wszystkiego dowiesz się od ludzi, którzy nawet ze mną nie rozmawiali...</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
17 maja 2008r. o 0:34
Inka87 napisał(a): decyzje o ślubie odwlekam do momentu, aż on odpuści sobie zapraszanie wszystkich :]

heeeeeeee :P konkret :D No cóż, bywa i tak, najlepiej dojść do porozumienia. Jesli wiecie, ze rodzinka bedzie sie swietnie bawic nawet w proporcji 20:80 to obstawiałbym wesele, jesli nie do konca to.. dialogu trzeba.. porozumienia.. ;)


Dopisane 17.05.2008r. o godz. 00:34:

nowator napisał(a):
Na pewno nie wskazane jest zapraszać "na siłę" rodziny w celu uzyskania takiej samej liczby. Dużo lepszym wyjściem jest zaprzasznie znajomych.

:> :> :>

z tego co widze na weselach, kiedy brakuje mlodych, zywiolowych gosci z wesela robi sie pogaducha przy stole, papierosek za sala a na parkiecie kroluja kilku-latki.. ot, wesle.. znajomi to dobry pomysl, sęk tylko by miec dobrych ;) a wtedy i rodzinka bedzie mile zaskoczona..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorientowana niezalogowany
17 maja 2008r. o 0:41
sala na przyjecia do 50 osob patrz www.orangepub.pl- sala bankietowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2330
#Inka87 nieaktywny
17 maja 2008r. o 8:01
ehh.. niby madre rozwiązanie ze znajomymi ale ja i tak dam sobie spokój z weselem, chce przyjecie male jednodniowe i koniec kropka :] a juz na pewno nie chce pogaduchy ze starymi ciotkami i wujkami siedzacymi tylko przy stołach i tych sztucznych usmiechów- jaka to niby jestem szczęśliwa. A jak tak głebiej się zastanowie to nie wiem czy ta cala afera zwana szumnie ślubem ma sens, skoro mieszka sie ze sobą juz troche czasu, zmieni to tyle, ze on bedzie musial a nie chial przekopac ogródek, a ja ugotowac obiad :/ ehhh

nie chcę byś próbowal dostosować mój sposób wypowiedzi do własnych preferencji estetycznych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2047
#mildzia nieaktywny
17 maja 2008r. o 8:05
Inka87 napisał(a): ehh.. niby madre rozwiązanie ze znajomymi ale ja i tak dam sobie spokój z weselem, chce przyjecie male jednodniowe i koniec kropka :] a juz na pewno nie chce pogaduchy ze starymi ciotkami i wujkami siedzacymi tylko przy stołach i tych sztucznych usmiechów- jaka to niby jestem szczęśliwa. A jak tak głebiej się zastanowie to nie wiem czy ta cala afera zwana szumnie ślubem ma sens, skoro mieszka sie ze sobą juz troche czasu, zmieni to tyle, ze on bedzie musial a nie chial przekopac ogródek, a ja ugotowac obiad :/ ehhh


Ja mysle, ze decyzja o slubie i ksztalcie wesela powinna byc wspolna. A moze twoj facet ma ochote na duze wesele z ciotkami... i co wtedy zrobisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza