Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

~radziu niezalogowany
17 stycznia 2008r. o 9:45
polecam ci nowo otwarta restauracje OLIMPIA byly CLUB 66 lub NIMFA na basenach odkrytych .Jest super odremontowana kto byl na sylwestra to wie cen nie znam dokladnie ale znam numer telefonu gdzie mozna sie wszystkiego dowiedziec.Naprawde polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ifka niezalogowany
3 lutego 2008r. o 22:30
a ile za osobe wynosi?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kama niezalogowany
28 marca 2008r. o 20:03
Piramida jest naprawde Fajna pod względem image,podania na stoły,wykwintne jedzenie , obsługa również bardzo miła.
Jeśli chodzi o ceny to zapewne są podobne jak we wszystkich innych renomowanych Restauracjach, sluchajcie tak naprawde dobry i tani to jest " PUMEX DO NÓG " :D :D :D
Muzyka w wykonaniu ZODIAK czy KLIWERA jest naprawde na bardzo dobrym poziomie , poprostu wiedzą jak spełnic życzenia muzyczne i przypomnieć sobie wspaniałe chwile jakie sie kiedyś za młodu przeżywało ........... ;) ;) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1916
#KOSIARZ nieaktywny
28 marca 2008r. o 23:10
Nie byłem ale słyszałem i wydaje mi sie oglądając stronkę www że całkiem fajna jest PODKOWA niżej link http://www.makaba.pl/pindex.php?menu=1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2407
#Cecil nieaktywny
13 maja 2008r. o 10:35
Na to wygląda, że i ja będę musiała się powoli zabierać za planowanie ślubu.
Ale szczerze przyznam, że w ogóle mnie to nie kręci.
Sama nie wiem co jest lepsze: wiejska potupaja czy wytworny bal....??
Wielkie weselicho na 300 osób, czy małe przyjęcie??
Ja to najchętniej wzięłabym ślub w Las Vegas, ale rodzina to by się na pewno obraziła :/


Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2330
#Inka87 nieaktywny
13 maja 2008r. o 15:14
Cecil napisał(a): Wielkie weselicho na 300 osób, czy małe przyjęcie??
Ja to najchętniej wzięłabym ślub w Las Vegas, ale rodzina to by się na pewno obraziła :/

no coś Ty, wazne jest to co Wy chcecie, to wesele Twoje a nie rodziny. Ja mam właśnie taki zamiar- przyjęcie na góra 70 osób obiad, kawa ciacho coś tam coś tam... i wieczorem adijos w samolot i na dwa tyg na urlopo-podróż poślubną. zdecydowanie wole to niz jak obliczylam sprosic cala familie kupic wodki i jedzenia, oplacic orkiestry i inne Kocham Bolec.Info y, wyszlo ponad 30tys. :/ a tak wyniesie mnie to 10 tys, prezenty i tak dostaniemy i tak, a za reszte będziemy sobie odpoczywać. Moze to egoistyczne podejście ale dla nas najrozsądniejsze.

Zastosowana autokorekta


nie chcę byś próbowal dostosować mój sposób wypowiedzi do własnych preferencji estetycznych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
13 maja 2008r. o 16:08
Inka87 napisał(a):
Cecil napisał(a): Wielkie weselicho na 300 osób, czy małe przyjęcie??
Ja to najchętniej wzięłabym ślub w Las Vegas, ale rodzina to by się na pewno obraziła :/

no coś Ty, wazne jest to co Wy chcecie, to wesele Twoje a nie rodziny. Ja mam właśnie taki zamiar- przyjęcie na góra 70 osób obiad, kawa ciacho coś tam coś tam... i wieczorem adijos w samolot i na dwa tyg na urlopo-podróż poślubną. zdecydowanie wole to niz jak obliczylam sprosic cala familie kupic wodki i jedzenia, oplacic orkiestry i inne Kocham Bolec.Info y, wyszlo ponad 30tys. :/ a tak wyniesie mnie to 10 tys, prezenty i tak dostaniemy i tak, a za reszte będziemy sobie odpoczywać. Moze to egoistyczne podejście ale dla nas najrozsądniejsze.


Ciekawe spojrzenie na sprawe :) zwłaszcza w przypadkach kiedy rodzinki są niezbyt zgrane ze sobą.. choc z drugiej strony raz w zyciu wielkie piekne wesele tez super sprawa.. ale bez udanych gosci.. moze nie byc za ciekawe..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2330
#Inka87 nieaktywny
13 maja 2008r. o 16:54
masz racje MX, że piekną sprawa jest wielkie wesele, piękna suknia za nieziemski pieniądz na jeden raz, (waszego garniaka to chociaż nie szkoda),orkiestra jak marzenie itp itd bo wesele ma sie jeden raz, ale jak patrze na ekonomike tego, gore nad marzeniami bierze rozsądek. Bo co zwiedzimy czy kupimy do mieszkania to nasze, a co goście zjedzą to i tak g..no z tego i tak:P

nie chcę byś próbowal dostosować mój sposób wypowiedzi do własnych preferencji estetycznych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.