Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

41
#jegomosc nieaktywny
13 maja 2008r. o 18:58
Ja wam moge za tydzien powiedziec, czy fajnie jest w Galerii:P

Kurcze... za tydzien o tej porze bede juz zaobraczkowany...


Dopisane 13.05.2008r. o godz. 18:58:

No dobra - za 8 dni nie za tydzien:P

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2407
#Cecil nieaktywny
14 maja 2008r. o 11:11
Inka87 napisał(a): masz racje MX, że piekną sprawa jest wielkie wesele, piękna suknia za nieziemski pieniądz na jeden raz, (waszego garniaka to chociaż nie szkoda),orkiestra jak marzenie itp itd bo wesele ma sie jeden raz, ale jak patrze na ekonomike tego, gore nad marzeniami bierze rozsądek. Bo co zwiedzimy czy kupimy do mieszkania to nasze, a co goście zjedzą to i tak g..no z tego i tak:P


Zgadzam się z Tobą, choć niektórzy twierdzą, że na weselu można jeszcze zarobic :) Oczywiście zależy, jaką ktoś ma rodzinę.
Ja raczej mam w planach małe jednodniowe przyjęcie.
Zresztą prawda jest taka, że większość rodziny to są dość obcy dla mnie ludzie, których rzadko widuję (najczęściej na weselech i pogrzebach).

Pierwszy chytry plan był taki, że weźmiemy ślub na statku, gdzieś na srodku oceanu od Kapelana podczas wyskieczki na urlopie :D Ale najbliższa rdzona raczej by nam tego nie wybaczyła.

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2330
#Inka87 nieaktywny
14 maja 2008r. o 11:19
nie może być wreszcie spotkałam normalną osobe!!:D jednodniowe! to własnie jest najnormalniejsze słowo w całym temacie wesela. Sluchaj i tak zarobimy:P bo zapraszając rodzine widzianą (ostatnio u mnie wyłącznie) na pogrzebach nie ma sie co łudzić ze sypna wielką kasą, a zapewnij im nocleg itd to skórka za wyprawke sie nie pyli. A tak- najblizsi dadzą co mają dać i moze wyjdzie sie na 0 albo na plus. Mniejsza z tym, przynajmniej wiem, że wesele bedzie z tymi co chce a nie z tymi co "wypadałoby".
pozdrawiam :)

nie chcę byś próbowal dostosować mój sposób wypowiedzi do własnych preferencji estetycznych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
14 maja 2008r. o 11:24
Piszemy, bo nasze wesele odbędzie się w hotelu shanghai,w tej nowej sali kryształowej... I chociaż jest tam jak w bajce, to ciągle słyszymy od wszystkich dookoła same złe rzeczy przede wszystkim na temat jedzenia... Może ktoś coś słyszałna temat tej sali i cateringu! Za uwagi serdecznie dziękujemy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowany niezalogowany
14 maja 2008r. o 11:54
Witam.
Czy ktoś ma namiary ( nr telefonu ) na salę w Bolesławicach w kierunku Krępnicy ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2292
#kicia nieaktywny
15 maja 2008r. o 12:30
Bylam na weselu w sznghaju i bylo ok. Jak dla mnie jedzenia wystarczająco, a jesli chodzi o zabawę, to wszystko zależy od orkiestry i gości... Ale bylam tez na kilku imprezach w Olimpii przy basenach odkrytych i jest super. Takze polecam Olimpię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kochanie niezalogowany
15 maja 2008r. o 17:19
PUB BRAMKA mają fajną sale na ulicy staszica obok żabki sporo ludzi mogą pomieścić do 60 miejsc ,mają pyszne jedzenie m.in duże i małe pizze ,gry hazardowe i bilard
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AAAAAAA niezalogowany
15 maja 2008r. o 19:09
Nie NIE OLIMPIA PANOWIE MUSZA SIĘ JESZCZE DUŻO UCZYĆ!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.