Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Odzież ciążowa

9706
#silvia26 nieaktywny
5 lutego 2013r. o 21:57
~-lilka- napisał(a): Gdzie w Bolcu można kupić odzież ciążową? Chyba sklepu konkretnego nie ma, ale może ktoś widział gdzieś w sklepach? Widziałam w Marpolu tylko spodnie i spódnice. Bluzeczek i sukienek niestety nie znalazłam:(

Na ul.Chrobrego na wprost biedronki został niedawno otworzony sklep z odzieżą ciążową.Kupiłam tam ciuchy i jestem zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~guga niezalogowany
5 lutego 2013r. o 22:26
a gdzie kupię biustonosz do karmienia ?? oprocz allegro itp mam duze piersi i musze mierzyc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaśka niezalogowany
6 lutego 2013r. o 1:08
Otóż drogie przyszłe mamy:)
Byłam ostatnio w Marpolu i tam na damskim obsługiwała mnie młoda dziewczyna z tego co sie zorientowałam to ona zajmuje się ciążówką:)
dostałam taki katalog jak bym chciała sobie coś u nich zamówić i...http://qba4you.pl/?portfolio=jesienzima-2013
podaje strone obejrzyjcie sobie.Powiem wam że z tego katalogu tam teraz mają trochę rzeczy.Zawsze możecie poprosić obsługę aby zawołano Panią od ciążówki i wam pomoże coś znaleźć w przystępnej cenie.
Mi pomogła i jestem zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jowita27 niezalogowany
26 lutego 2013r. o 10:00
Polecam sklep na Chrobrego na przeciwko Biedronki. Dość duży wybór odzieży ciążowej w niewygórowanych cenach. Ostatnio kupiłam tam spodnie oraz tunikę i jestem zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10447
#Majka2012 nieaktywny
26 lutego 2013r. o 10:30
~guga napisał(a): a gdzie kupię biustonosz do karmienia ?? oprocz allegro itp mam duze piersi i musze mierzyc.
Na Asnyka tam gdzie bieliźniak,niedrogie,do karmienia,bawełniane i w różnych rozmiarach,polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MW niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 21:27
Byłam ostatnio w bieliźniaku i staniki są tam dość drogie. Gdzieś jeszcze można kupić staniki dla karmiących?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 11:49
Na Asnyka- w pasmanteryjnym są.Ja ostatnio zakupiłam 32 zł z bawełny maja wiele rozmiarów. Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11427
#Dariaa nieaktywny
20 października 2013r. o 11:37
Ja najwięcej i najtaniej kupiłam na allegro:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza