Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Odzież ciążowa

3242
#emi568 nieaktywny
20 października 2013r. o 16:51
Jak któraś przyszła mama chce to mam do sprzedania ogrodniczki ciążowe roz. L/Xl na wysoką panią, oraz stanik do karmienia nieuzywany 80 d/e wiecej info na priv

And if You go I wanna go with You And if You die I wanna die with You
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2013r. o 9:51
oj,a ja mam spodnie dzinsowe ciążowe,ciemny niebieskie,rozm.40,akurat na teraz i zimę.mam też cienkie,jasne.Może na którąś mamusię będą pasowały :) 503454607
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
21 października 2013r. o 21:01
Ja również posiadam dużo odzieży ciążowej dla pani która przed ciążą nosiła rozmiar S - [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk niezalogowany
15 maja 2014r. o 20:01
Gdzie w Bolesławcu jest jakiś sklep z odzieżą ciążową??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
15 maja 2014r. o 21:06
I tu sie robi problem, bo takowego chyba nie ma...mi sie udalo kupic spodnie ciazowe w Reserved..zobacz moze akurat beda mieli :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewwa niezalogowany
8 września 2014r. o 22:05
Witam, drogie panie jeśli chodzi o sklep z odzieżą ciążową to w Marpolu coś można znaleźć :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2014r. o 13:13
Używaną odzież ciążową można kupić w Desti, za Rynkiem (za tunelem) w stronę ulicy Kubika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12836
#aga12161984 nieaktywny
19 października 2014r. o 16:03
Zapraszam do sklepu http://www.sweetmama.pl/20-odziez-ciazowa, znajdziesz tam odzież wyłącznie polskich producentów w rozsądnych cenach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.