Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

maxnet jakie opinie

2987
#Nightmare nieaktywny
20 października 2017r. o 22:45
A ja mam na kartę w Orange, skorzystałem z Grunwaldu i ważność 1410 GB transferu przedłużyłem na 675 dni. A chodzi to tak:

[img=1508532348_jcgyuqe.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 niezalogowany
1 listopada 2017r. o 9:49
czy u was tez ostatnio tak zrywa polaczenie i nie chce przez nastepne pol godz sie polaczyc? juz nie mam sily tam do nich co chwile dzwonic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
19 lipca 2018r. o 15:03
Nic nie chodzi. Tylko oszukują. Frajerzy sobie w kuli lecą. Nie polecam. Tylko problemy i niepotrzebne nerwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
19 lipca 2018r. o 15:04
Nie polecam. Same problemy tylko z nimi. Nie działa Internet jak powinien. Oszukują i kpia sobie z ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieski Przebiśnieg niezalogowany
19 lipca 2018r. o 20:30
lol w upc też zrywa i nie działało przez kilka dni. Jak pada deszcz mocny to tak czasem bywa. Nauczcie sie głąby, że sieć nie działa non stop tak samo wydajnie. Nic tylko narzekać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudozłota Krwawnica niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 16:05
Ten internet to jedna wielka porażka a pani w biurze nic nigdy nie wie. Zacznę odliczać za brak sygnału
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Lilia niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 16:18
Mam maxnet od paru ładnych lat, bardzo rzadko coś zrywa, mialem upc też zrywało, spokojnie można się dodzwonić i załatwić sprawę,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudozłota Krwawnica niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 16:30
Czekam od wczoraj i tylko usłyszałem ze nie jestem podłączony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza