Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer dla psa w Bolesławcu.

~Daniel niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 1:45
GUSTO PSI STYLISTA (przy MARVET) - polecam tego fryzjera a konkretnie panią fryzjerkę! Nie raz kiedy czekalem na zewnątrz slyszalem jak swietnie potrafi porozumiec sie z pieskiem to raz, dwa - dobra cena, a trzy - jeszcze raz DOBRE PODEJSCIE DO PIESKA.

Pozdrawiam! (Jeśli Pani to czyta, pozdrawia wlasciciel pieska rasy YORK MINIATURKA - MONDO) :-))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jula niezalogowany
8 lipca 2014r. o 17:08
,,GUSTO PSI STYLISTA (przy MARVET)''
nie polecam, ostatni raz tam byłam :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tereska niezalogowany
8 lipca 2014r. o 17:13
popieram poprzednią wypowiedź, na Tysiąclecie jest OK,też tam oddaję pieska i idę na spokojne zakupy do Tesko :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 12:39
nie polecam salonu na tysiaclecia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~muska niezalogowany
22 lipca 2014r. o 9:52
Ja mojego yorka oddaje tylko do Gusto przy Marvecie! Pani jest świetna, a najbardziej zadowolony jest mój pies. Ma podejście.
Nawet przyjechaliśmy wcześniej , zeby sprawdzić czy z psem wszystko ok. Wszystko w jak najlepszym porządku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zadowolona klientka i jej pupilek niezalogowany
17 listopada 2014r. o 20:37
Jeżeli ktoś ma pieska i jeszcze nie zdecydował się gdzie może go oddać w dobre ręce aby zrobić super fryzurkę bardzo polecam SALON "GUSTO" przy ulicy Staszica. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Ogrom cierpliwości jaki posiada Pani Joanna zasługuje na wielki szacunek.!!! Ja niestety popełniłam największy błąd zostawiając pierwszy raz mojego pupilka w salonie "kaprys" na ul. górników i przed tym właśnie salonikiem przestrzegam wszystkich właścicieli, którzy nie chcą patrzeć jak cierpi ich pupilek po wizycie w salonie "kaprys". Mój piesek po 1,5 roku od wizyty nadal nie daje się dotknąć nawet grzebieniem i wpada w histerię. Jedynie przy Pani Joannie z "GUSTO" potrafi się uspokoić :D GORĄCO POLECAM !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa niezalogowany
26 listopada 2014r. o 18:26
~ napisał(a): Dalem raz psa do Pani na staszica u weterynarza. I to byl ostatni raz. Piesek został ogolony razem ze wszystkimi wąsikami ;( Kupilismy maszynke za 150zl i od 3 lat sami strzyzemy i to bez żadnych ogłupiających kropelek!!!!!!!
tego salonu już nie ma. Od roku istnieje nowy salon Gusto psi stylista, pani Asia ma podejście do piesków i nie zdziera z właścicieli :-) serdecznie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~em niezalogowany
26 listopada 2014r. o 18:33
Również polecam Gusto psi stylista przy przychodni Marvet, ja i mój mały Axelek zawsze jesteśmy zadowoleni, pani Joanna ma szczególne podejście do psiaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza