Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer dla psa w Bolesławcu.

~em niezalogowany
26 listopada 2014r. o 18:35
Również polecam Gusto psi stylista przy przychodni Marvet, ja i mój mały Axelek zawsze jesteśmy zadowoleni, pani Joanna ma szczególne podejście do psiaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa niezalogowany
26 listopada 2014r. o 18:35
~ napisał(a): Dalem raz psa do Pani na staszica u weterynarza. I to byl ostatni raz. Piesek został ogolony razem ze wszystkimi wąsikami ;( Kupilismy maszynke za 150zl i od 3 lat sami strzyzemy i to bez żadnych ogłupiających kropelek!!!!!!!
tego salonu już nie ma. Od roku istnieje nowy salon Gusto psi stylista, pani Asia ma podejście do piesków i nie zdziera z właścicieli :-) serdecznie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2014r. o 18:40
Najlepszy salon jest przy ul tysiaclecia - wczesniej chodzilam do innych i zawsze cos bylo zle. Teraz w koncu jestem zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamek niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 17:54
Bardzo polecam panią Lucunę ,która strzyże na M. Opitza. Wcześniej miała salon na Mickiewicza. Jestem właścicielem niesfornego Sznaucera, którego jako jedyna fryzjerka ostrzygła bez kagańca. Po raz pierwszy u niej był ostrzyżony zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zenek niezalogowany
10 lutego 2015r. o 17:29
Taż byłem ze Sznaucerem na Opitza :( nie polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ Olaf niezalogowany
18 lutego 2015r. o 17:05
Pytanie? dlaczego Pani na Staszica nie ma wystawionego cennika,kiedy dzwoniłem to podaje cenę inną, a po robocie jest inna(większa) :( . Nie dziękuję za usługę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dorota niezalogowany
18 lutego 2015r. o 17:23
Nie znam sytuacji ale może piesek był z kątunami i strzyżenie trwało dłużej stąd ta różnica.Osobiście polecam Panią z Tysiąclecia ma podejście i nie kasuje z kapelusza ,ostatnio byliśmy ze swoim,zarośnięty był jak dzik pani strzygła ponad dwie godziny i skasowała normalnie.Gorąco polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2015r. o 12:05
Miejsce przyjazne dla kota - chodzi o rozczesanie kołtunów i sfilcowanej sierści persa ktoś poleci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza