Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Spomasz Bolesławiec Smulders group

~spawacz po kursie szuka pracy niezalogowany
11 października 2011r. o 11:28
Co sądzicie na temat tego zakładu? jak zarobki? jaka praca? jaka atmosfera... Czy może jakiś inny zakład... gdzie zacząć swoją kariere???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~spawacz niezalogowany
11 października 2011r. o 14:26
To ,ze ukonczyles kurs ,nie znaczy ze jestes spawaczem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolega niezalogowany
14 października 2011r. o 14:38
JA tam mam kolegę który zarabia 3 tys. na rękę bez nadgodzin, co wy na to?? Mówił, że są tacy co zarabiają więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2011r. o 15:12
~kolega napisał(a): JA tam mam kolegę który zarabia 3 tys. na rękę bez nadgodzin, co wy na to?? Mówił, że są tacy co zarabiają więcej.


To tylko cieszyć sie, że są jeszcze takie zaklady, które tak płacą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:] niezalogowany
14 października 2011r. o 15:14
ja tam słyszałem ze zarobki mają podobne jak u włocha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2011r. o 15:38
3 tys to zarabia ten co kupę lat tam pracuje a taki zwykły spawacz to mniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stary z cm3 niezalogowany
14 października 2011r. o 15:47
słyszałem że są tam cały czas przyjęcia do pracy... wie ktoś coś więcej na ten temat? ile na początek można dostać ? co się liczy przy przyjęciu do pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2011r. o 20:19
?????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.