Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Spomasz Bolesławiec Smulders group

~ niezalogowany
14 października 2011r. o 20:24
ostatnio byłem i pytałem to do nowego roku napewno nie ma przyjęć kazali składać po nowym roku może
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 października 2011r. o 3:03
DOBRY SPAWACZ Z UPRAWNIENIAMI IĘCEJ NIŻ PODSTAWOWYMI I DOŚWIADCZENIEM ZARABIA W TEJ FIRMIE DOBRE PIENIOĄDZE A ŻÓŁTODZIÓB NIESTETY MINIMUM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6637
#ostry2011 nieaktywny
15 października 2011r. o 8:31
gowno zarobisz w Polsce. tym bardziej ze na pewno jestes po kursiku z urzedu pracy wiec doswiadczenia nie masz wogole.idz byle gdzie na troche zebys nabral nawykow i oswoil sie z migo -matem. a potem....spieprzaj za granice chlopino bo tu nic nie zarobisz... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;] niezalogowany
16 października 2011r. o 9:57
ostry wie co mowi. siedzi w domu na utrzymaniu rodziców i sie wymądrza!!! uwielbiam takie osoby które wszystko wiedzą i na niczym sie nie znają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ostry niezalogowany
16 października 2011r. o 10:35
a skad ty cieciu mozesz wiedziec czy ja siedze czy nie??akurat pracuje w zawodzie tyle ze nie w polsce! na utrzymaniu rodzicow to moze ty sie slizgasz pustaku bo ja ze swoimi nie mieszkam od dziecka. wiec nie wymadrzaj sie gowniarzu tylko wez sie do roboty.
zalosny dupek......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ostry niezalogowany
16 października 2011r. o 10:37
i mam w dupieeee jakie osoby ty uwielbisz ciotunio!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~arab niezalogowany
16 października 2011r. o 10:39
ostry, jestes zwyklym robolem tyrajacym za 1000 euro dla brudasow. w Polsce zarobisz wiecej, ale niudacznicy jak ty nie maja szans aby tu sie wykazac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2011r. o 10:43
sam jestes brudasem arabie . a tysiac euro to wykazujac sie w pl zarabiasz w pol roku hehehe. a ja mam znacznie wiecej -nie boj sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza