Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Spomasz Bolesławiec Smulders group

~- niezalogowany
30 grudnia 2011r. o 10:52
chyba ciecia na bramie pytałeś??? beda przyjęcia a CV i podania sa cały czas zbierane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
1 stycznia 2012r. o 21:40
~specjalista napisał(a): W Smulders Bolesławiec zmiany od nowego roku zachęcam składać tam swoje cv. Jezeli ktoś potrafi spawać przetopy BW i posiada odpowiednie papierki i UMIEJETNOŚCI !!! ALBO RURE H L 045


Prawdę ktoś gada więc nie pierdzieć przed kompem tylko składać podania.W tej firmie kurs goni kolejny kurs a jak nie kurs to odnowienia.I tak w kółko Macieju.Ale taż prawda jest taka,jak tu ktoś napisał że podstawowy kurs nie czyni z ciebie jeszcze spawacza.Tam żeby zarabiać konkretne pieniążki i w ogóle zeby przyjęli trzeba naprawdę duuuuużo umieć w dziedzinie spawalnictwa bo nie spawają tam jakiś biednych płotków tylko porządne konstrucje stalowe pod hale itp.
A jeśli chodzi o wynagrodzenia to oprócz ładnej pensyjki maja wszystko;paczki,talony,trzynastki,wczasy pod gruszą o imprezach i innych duperelach nie wspominając i to wszystko ładnie wyodrębnione na papierkach wiec jak zakładu wcześniej nic nie sięgnie to w przyszłości
gratis jeszcze ładna emeryturka ich czeka.Ale jak już mówiłam trzeba coś umieć. :|


Dopisane 01.01.2012r. o godz. 21:40:

~kolega napisał(a): JA tam mam kolegę który zarabia 3 tys. na rękę bez nadgodzin, co wy na to?? Mówił, że są tacy co zarabiają więcej.

Bo tak jest.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2012r. o 23:27
najbliższe przyjęcia planowane na wiosne jak wszystko ruszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~spawacz niezalogowany
2 stycznia 2012r. o 13:54
A jak ktoś ma kurs na spawanie blach BW to na ile może liczyć w tym zakładzie? czy to prawda że w tej firmie zwracaja koszty dojazdów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
3 stycznia 2012r. o 8:58
~spawacz napisał(a): A jak ktoś ma kurs na spawanie blach BW to na ile może liczyć w tym zakładzie? czy to prawda że w tej firmie zwracaja koszty dojazdów?


To jest tak najpierw musisz przyjść zrobić próbkę.Same blachy BW to nie wszystko.Musisz mieć jeszcze inne uprawnienia potrzebne do wykonywania tej pracy.Musisz mieć np uprawnienia 111,141,dobrze widziane cięcie palnikiem,prostowanie płomieniowe i obsługę suwnicy o rysunku technicznym nie zapominając.Ale jak wszędzie nikt nie zaczyna pracy od najwyższej stawki.


Dopisane 03.01.2012r. o godz. 08:58:

Acha i za dojazdy zwracają.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~spawaczyna niezalogowany
3 stycznia 2012r. o 11:02
TOjsienka napisał(a):
~spawacz napisał(a): A jak ktoś ma kurs na spawanie blach BW to na ile może liczyć w tym zakładzie? czy to prawda że w tej firmie zwracaja koszty dojazdów?


To jest tak najpierw musisz przyjść zrobić próbkę.Same blachy BW to nie wszystko.Musisz mieć jeszcze inne uprawnienia potrzebne do wykonywania tej pracy.Musisz mieć np uprawnienia 111,141,dobrze widziane cięcie palnikiem,prostowanie płomieniowe i obsługę suwnicy o rysunku technicznym nie zapominając.Ale jak wszędzie nikt nie zaczyna pracy od najwyższej stawki.Dopisane 03.01.2012r. o godz. 08:58:Acha i za dojazdy zwracają.





Tojsienka skad masz takie dokładne infotmacje na tema pracy w tej firmie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2012r. o 11:23
TOjsienka napisał(a):
~specjalista napisał(a): W Smulders Bolesławiec zmiany od nowego roku zachęcam składać tam swoje cv. Jezeli ktoś potrafi spawać przetopy BW i posiada odpowiednie papierki i UMIEJETNOŚCI !!! ALBO RURE H L 045


Prawdę ktoś gada więc nie pierdzieć przed kompem tylko składać podania.W tej firmie kurs goni kolejny kurs a jak nie kurs to odnowienia.I tak w kółko Macieju.Ale taż prawda jest taka,jak tu ktoś napisał że podstawowy kurs nie czyni z ciebie jeszcze spawacza.Tam żeby zarabiać konkretne pieniążki i w ogóle zeby przyjęli trzeba naprawdę duuuuużo umieć w dziedzinie spawalnictwa bo nie spawają tam jakiś biednych płotków tylko porządne konstrucje stalowe pod hale itp.
A jeśli chodzi o wynagrodzenia to oprócz ładnej pensyjki maja wszystko;paczki,talony,trzynastki,wczasy pod gruszą o imprezach i innych duperelach nie wspominając i to wszystko ładnie wyodrębnione na papierkach wiec jak zakładu wcześniej nic nie sięgnie to w przyszłości
gratis jeszcze ładna emeryturka ich czeka.Ale jak już mówiłam trzeba coś umieć. :| Dopisane 01.01.2012r. o godz. 21:40:
~kolega napisał(a): JA tam mam kolegę który zarabia 3 tys. na rękę bez nadgodzin, co wy na to?? Mówił, że są tacy co zarabiają więcej.

Bo tak jest.



Das ist alles der Blödsinn , außer wenn gut leckst du der Arsch.





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
3 stycznia 2012r. o 11:41
Wirklich? woher weißt du das?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza