Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Spomasz Bolesławiec Smulders group

5134
#TOjsienka nieaktywny
5 stycznia 2012r. o 8:53
:D


Dopisane 05.01.2012r. o godz. 08:35:

Teraz już wiem kim jesteś po tym PZPNie :D


Dopisane 05.01.2012r. o godz. 08:36:

Widzę pilnie się uczysz pisać :D


Dopisane 05.01.2012r. o godz. 08:38:

~ napisał(a):
~ napisał(a): przyjąłem się w tamtym roku i jeszcze mam najniższą krajową. można tam zarobić ale jak się już pracuje z 10 lat. jak bede słyszał o przyjęciach dam wam znać. ;)


und wiecej du wirst nicht erreichen :D


Taaaa :D

Dobra kiepski żart :| :D


Dopisane 05.01.2012r. o godz. 08:53:

Byle do przyszłego piątku.Zobaczę sobie który gamoń pracuje niby rok i ma najniższa krajowa. :D ;)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2012r. o 12:24
TOjsienka napisał(a): :DByle do przyszłego piątku.Zobaczę sobie który gamoń pracuje niby rok i ma najniższa krajowa. :D ;)



O - widać jak się mówi w tym zakładzie o pracownikach. ?? !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
5 stycznia 2012r. o 13:43
Nie tak się nie mówi ja tak powiedziałam a z tego co wiem kobiety tam nie pracują :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2730
#JOKER nieaktywny
5 stycznia 2012r. o 14:25
~spawacz po kursie szuka pracy napisał(a): Co sądzicie na temat tego zakładu? jak zarobki? jaka praca? jaka atmosfera... Czy może jakiś inny zakład... gdzie zacząć swoją kariere???


kariera spawacza po miesięcznym kursie :]

Why so serious??!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
5 stycznia 2012r. o 14:52
Oj tam niech próbuje a nóż widelec się uda choć wymogi na starcie już mają wysokie.W końcu każdy porządny spawacz gdzieś też zaczynać musiał.

Powiem tak bywali i tacy co chwalili się ze latami w stoczni przepracowali a przyszło to do czego to nie potrafili pospawać zwykłej pachwiny.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarOo niezalogowany
6 stycznia 2012r. o 21:25
ja ze swojej strony powiem tylko ze sa tam i tacy co dalej pachwiny nie umieja spawać :p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
7 stycznia 2012r. o 8:50
a sa tez tacy co im spod pachwiny smierdzi....... :/

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~0;0 niezalogowany
7 stycznia 2012r. o 16:43
~jarOo napisał(a): ja ze swojej strony powiem tylko ze sa tam i tacy co dalej pachwiny nie umieja spawać :p


Bardzo oszczedna wypowiedz . Ale nie dodales , ze innaczej to nadrabiają. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza