Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

namiary na wróżkę w Paryskiej

~blondi niezalogowany
16 maja 2012r. o 11:29
przyjmuje w chacie mysliwskiej ma na imię Iza tel:722329216,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2012r. o 11:36
Ja tu wróżę naiwnego frajera gotowego wyrzucić kasę w błoto zamiast wydać na cokolwiek rozsądnego...

Potwierdza się stara mądrość - "Człowiek który już nie wierzy w Boga gotów uwierzyć w największy bezsens". Kto wierzy w Boga nie będzie wierzył w naciągaczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
16 maja 2012r. o 12:10
~mJetek napisał(a): Tak. To Wróżka Sybilla. Przepowiedziała mi kaca dzień po imprezie. Warto było wydać. Sprawdziło się.


Po wieczorze w Paryskiej też mogę wam przepowiedzieć przyszłość bo wtedy najczęściej mam taaakie wizje :| :D


Dopisane 16.05.2012r. o godz. 12:10:

~ napisał(a): Ja tu wróżę naiwnego frajera gotowego wyrzucić kasę w błoto zamiast wydać na cokolwiek rozsądnego...

Potwierdza się stara mądrość - "Człowiek który już nie wierzy w Boga gotów uwierzyć w największy bezsens". Kto wierzy w Boga nie będzie wierzył w naciągaczy.


A może kto wierzy w gusła temu sakiewka uschła :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anetka niezalogowany
12 czerwca 2012r. o 9:06
Ja muszę się przyznać, że czasami korzystam. Do tej pory dobrze wspominam 3 wróżki: Irena, Laura i Hanka. Ale to oczywiście Twój wybór
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Martyna74 niezalogowany
14 listopada 2012r. o 19:02
Osobiście podchodziłam do kwestii wróżki bardzo sceptycznie. Okazało się jednak, że część z nich ma wyższe wykształcenie i naprawdę potrafi pomóc. Poprzez poszukiwania znalazłam Emilię Angel, która obok wykształcenia ezoterycznego, ma także wykształcenie wyższe w dziedzinach psychologii.

Jakbyś potrzebowałą porady to serdecznie Ci ją polecam! Wiele z jej porad okazało się prawdziwych i pomocnych. Tu masz link do jej bloga:
angelemilia.blogspot.com/

Wystarczy napisać e-mail i dogadać się. Ceny są naprawdę niskie, zazwyczaj 5 zł za pytanie i wróżbę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2012r. o 19:40
~wrażliwa napisał(a): Czy ma może ktoś namiary na wróżkę w Paryskiej ? I co o niej sądzicie ?

o
Byłam u niej z koleżanką i nic nam się nie sprawdziło, więc szkoda kasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j niezalogowany
15 listopada 2012r. o 9:06
Wróżka z Paryskiej to pani która ma podnieść ilość klientów panu Bogdanowi,zwykły chwyt marketingowy,Z wróżeniem to niema nic wspólnego.Pani Kasia z Dobrej jest super.Wszystko się sprawdza.Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
15 listopada 2012r. o 19:20
~ napisał(a): Ja tu wróżę naiwnego frajera gotowego wyrzucić kasę w błoto zamiast wydać na cokolwiek rozsądnego...

Potwierdza się stara mądrość - "Człowiek który już nie wierzy w Boga gotów uwierzyć w największy bezsens". Kto wierzy w Boga nie będzie wierzył w naciągaczy.


Twój post jest obraźliwy . Nie wiem jak stara jest mądrość którą zacytowałeś.Możliwe że jest bardzo stara ,ale kto jest autorem i czy na pewno był mądry ? Wież bracie w co chcesz i nie obrażaj innych .
Pomyśl sobie ,że dla ludzi myślących inaczej niż Ty ,to Ty jesteś naiwnym frajerem .Bez urazy.


Dopisane 15.11.2012r. o godz. 19:20:

zanim odezwą się poloniści :) wiem że zrobiłem byka ;p przepraszam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.