Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pomoc dla dziecka.

~ niezalogowany
3 września 2012r. o 7:42
Kava napisał(a):
2.228.59.** napisał(a): Hania. Wiadomosci.

Hania na szczęście zdrowo się chowa, a kolejna jej operacja została zaplanowana na koniec
przyszłego roku.
http://www.facebook.com/Pomagamy.Hani

Dziękuję za pamięć i zainteresowanie.

Dziekuje za dobra wiadomosc. Niestety, nie jestem zarejestrowany na fb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
3 września 2012r. o 17:31
Ja również nie mam konta na fb.
Profil Hani jest na tyle udostępniony, że każdy może mieć dostęp do informacji w nim zawartych.

W przypadku chęci otrzymywania na bieżąco wiadomości o stanie Hanki - proszę o zalogowanie i kontakt na priv. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9347
#kuku nieaktywny
13 września 2012r. o 15:02
witam :) miałby może ktoś do oddania meble pokojowe w dobrym stanie lub komody oraz drzwi z futryną 80. ??
kontakt na e-maila [email protected] :)


Dopisane 13.09.2012r. o godz. 15:02:

:|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2012r. o 16:41
ty jestes tym dzieckiem z ogłoszenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8442
#pim nieaktywny
21 września 2012r. o 0:05
Wszystkiego naj naj naj dla cudownej dziewczynki i dużo zdrówka dla jej mamy :* nie zdążyłam przed północą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
22 stycznia 2013r. o 12:12
Po raz kolejny pozwalam sobie na odświeżenie tematu Asi.

Niejednokrotnie zostałam zaskoczona serdecznością i wielkim sercem Bolecnautów.. Może tym razem będzie podobnie.


Zastanawiam się nad zbiórką żywności. Mam na myśli produkty takie jak: jajka, mleko, drożdże, śmietana, jogurty, owoce, warzywa, soki.
Po ostatnim kontakcie z mamą Asi wiem, że to pilne potrzeby.

Istnieje szansa, że pomożecie?





Chciałabym również przekazać wiadomość osobom dopytującym na priv o los małej Hani.

Oto ostatnia wiadomość od Zosi, mamy Hanki:
"U nas wszystko ok. Hanka ma się świetnie, szybko nadrobiła braki rozwojowe, waży niewiele poniżej normy, siada, wstaje i próbuje chodzić :) Cieszymy się tym czasem bo już za rok kolejna operacja :/ Mamy wyznaczony termin na grudzień 2013 roku i 36 tys euro do zapłacenia :/ nie wiem jak to zrobimy ale jakoś napewno damy radę :)
Podziękuj wszystkim bardzo serdecznie za pomoc i zainteresowanie. "

Wciąż można śledzić poczynania Hani na facebook`u:
https://www.facebook.com/Pomagamy.Hani
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2519
#nana nieaktywny
22 stycznia 2013r. o 18:48
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8193
#emik nieaktywny
23 stycznia 2013r. o 20:07
up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza