Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

211
skorn
13 maja 2018r. o 19:23

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
14 maja 2018r. o 5:03
Gdyby ktoś jeszcze nie rozumiał czemu zmienily się rzady

http://tvn24bis.pl/r/artykul/pensje-minimalne-w-unii-europejskiej-od-luksemburga-dzieli-nas-przepasc,836729.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 maja 2018r. o 6:24
i właśnie dlatego nie powinieneś się zgadzać na podwyższanie podatków... nawet o 10 gr, których nie odczujesz ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawy Motylek niezalogowany
14 maja 2018r. o 6:28
PIS-PO-PRL napisał(a): i właśnie dlatego nie powinieneś się zgadzać na podwyższanie podatków... nawet o 10 gr, których nie odczujesz ;)


Fajnie że choć paliwo za PISu nie drożeje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Miłorząb niezalogowany
14 maja 2018r. o 6:33
PIS-PO-PRL napisał(a): i właśnie dlatego nie powinieneś się zgadzać na podwyższanie podatków... nawet o 10 gr, których nie odczujesz ;)
taaa
bo ty tak chcesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnopopielaty Zaślaz niezalogowany
14 maja 2018r. o 6:39
J.E.B.A.Ć System płaczki !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 maja 2018r. o 6:40
~~Błękitnawy Motylek napisał(a):

Fajnie że choć paliwo za PISu nie drożeje .


czy ja wiem?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Podwyzek-cen-paliw-ciag-dalszy-Jest-najdrozej-od-2015-r-7584478.html

Jeżeli rośnie przez wahanie kursu akcji na giełdzie , to PISu winić nie możemy. Jeżeli rośnie, bo podnoszone są podatki to już inna sprawa ;)


Dopisane 14.05.2018r. o godz. 06:40:

~~Różowofioletowy Miłorząb napisał(a):
bo ty tak chcesz


tak właśnie dokładnie tak... bo ja chcem ja chcem ja pragnem :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoruda Mina niezalogowany
14 maja 2018r. o 6:50
Jebać polityków i całą władzę złodzieji!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza