Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

211
skorn
25 maja 2020r. o 17:42

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Ciemiernik niezalogowany
25 maja 2020r. o 18:38
Dobrze mówi. Ale do nijakiego falco to nie dociera. Dla niego tylko księża są pedofilami i są pod ochronką. Cała reszta zboków nie istnieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 maja 2020r. o 19:23
co ty nie powiesz?

to nie ja a korwin chce sadzać własne dzieci na kolankach pedofila ...hahaha

jak mniemam jest to mu obojętne czy będą to kolanka pedofilskiego klechy czy też świeckiego ...

do mnie dociera więcej niż do ciebie co widać po tym twoim wpisie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Ciemiernik niezalogowany
25 maja 2020r. o 19:30
Horus napisał(a): co ty nie powiesz?

to nie ja a korwin chce sadzać własne dzieci na kolankach pedofila ...hahaha

jak mniemam jest to mu obojętne czy będą to kolanka pedofilskiego klechy czy też świeckiego ...

do mnie dociera więcej niż do ciebie co widać po tym twoim wpisie ...
Może i dociera, tylko cedzisz to przez sitko i piszesz o tym co ci wygodne, przemilczając postępki i wykroczenia innych poza klerem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 maja 2020r. o 19:50
~~Siwy Ciemiernik napisał(a):
Horus napisał(a): co ty nie powiesz?

to nie ja a korwin chce sadzać własne dzieci na kolankach pedofila ...hahaha

jak mniemam jest to mu obojętne czy będą to kolanka pedofilskiego klechy czy też świeckiego ...

do mnie dociera więcej niż do ciebie co widać po tym twoim wpisie ...
Może i dociera, tylko cedzisz to przez sitko i piszesz o tym co ci wygodne, przemilczając postępki i wykroczenia innych poza klerem.


tak myślisz?
no to proszę bardzo ...wklej jakiś link ale nowy ,nie sprzed lat , poświęcony świeckiemu pedofilowi ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Hibiskus niezalogowany
25 maja 2020r. o 19:56
https://mojchorzow.pl/i,oskarzony-o-pedofilie-zostal-zwolniony-do-domu,100,895432.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Lawenda niezalogowany
25 maja 2020r. o 20:10
Spokojnie ,te złote kulasy wszczepione naczelnikowi państwa ,to wcale siĘ nie muszą przyjąć ' Buk z nim .
A wtedy wózek ............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 maja 2020r. o 21:01
~~Perłowoszary Hibiskus napisał(a): https://mojchor........................


jeden?

2018-09-06 ? ;)


Dopisane 25.05.2020r. o godz. 21:01:

a to dla przypomnienia bo to przecież czas ''dobrej zmiany'' ;)

''Popierając działania ....................................
..............................jakie zostały przesłane do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego, Minister Finansów Teresy Czerwińskiej i Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry w dniu 12 marca 2018 roku.''

pamiętasz te nazwiska?....;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza