Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~Rdzawozłota Aralia niezalogowany
15 lipca 2020r. o 12:17
Wygrał prezydent popierany przez PIS bo tak zadecydowali globaliści i koniec.Platforma ma rozkaz nie wygrać więc robi wszystko aby tak się stało .Głośno popiera LGBT, pederastów i lezbijki .Ciągle sobie strzela w kolano .Trzaskowski praktycznie bez programu startuje do wyborów .Przecież takim działaniem nie mają szans na wygranie jakich kolwiek wyborów .Wszystko to teatr dla ludu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 lipca 2020r. o 13:23
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): zacytuj mój post gdzie pisze ze ''mieczyki'' były zakazane sądownie ...
bo jakoś nie ''jarzę '' ;)


To co twoim zdaniem, napisałeś kilka tygodni temu? Już zapomniałeś? : )Dopisane 14.07.2020r. o godz. 23:08:Uciekł... : )


dawaj cytat ...ten w którym piszę że ''sąd zakazał''
wyrośnij w końcu z ''tolkienszczyzny'' ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21743
#Bajtel nieaktywny
15 lipca 2020r. o 16:51
„Fakty i mity” nie będą ukazywać się od sierpnia. Powodem jest niska rentowność – poinformował wydawca. Zatrudniał m.in. mordercę ks. Popiełuszki.

W 2011 r. dziennik „Rzeczpospolita” informował, że jednym z felietonistów gazety jest morderca bł. ks. Jerzego Popiełuszki – Grzegorz Piotrowski. Naczelnym był polityk Ruchu Palikota Roman Kotliński.

„W sierpniu 2019 roku został skazany przez łódzki Sąd Okręgowy na 10 lat więzienia za podżeganie do zabójstwa swojej byłej żony, spowodowanie szkód finansowych u Błaja News i wyłudzenia od firm ubezpieczeniowych” – piszą Wirtualnemedia.

„Fakty i Mity” ukazują się od 2000 roku, sprofilowany był od samego początku jako pismo antyklerykalne. Jego głównym zadaniem było szczucie na Kościół i księży. Operował plotkami, pomówieniami i oszczerstwami. [img=1594824673_dck9ns9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Ułudka niezalogowany
15 lipca 2020r. o 17:06
"Jego głównym zadaniem było szczucie na Kościół i księży. Operował plotkami, pomówieniami i oszczerstwami."

To tak,jak horyfalco?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 lipca 2020r. o 17:19
Horus napisał(a): dawaj cytat ...ten w którym piszę że ''sąd zakazał''
wyrośnij w końcu z ''tolkienszczyzny'' ...;)


I co wtedy zrobisz? Przeprosisz? ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 lipca 2020r. o 17:36
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): dawaj cytat ...ten w którym piszę że ''sąd zakazał''
wyrośnij w końcu z ''tolkienszczyzny'' ...;)


I co wtedy zrobisz? Przeprosisz? ; )


W ŻYCIU ...
CHYBA ŻE TY PRZEPROSISZ ZA ''NEKROFILA'' ...;)

przeprosisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 lipca 2020r. o 17:43
Bez przesady. Używałeś zmarłej osoby jako argumentu w dyskusji ze mną.

Mamy wolność słowa i myśli też, więc nie będę cię przepraszał za to, jakie mam o tobie zdanie. : )


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 lipca 2020r. o 18:09
skorn napisał(a): Bez przesady. Używałeś zmarłej osoby jako argumentu w dyskusji ze mną.

Mamy wolność słowa i myśli też, więc nie będę cię przepraszał za to, jakie mam o tobie zdanie. : )

właśnie--bez przesady...;)

a ty napisałeś do mnie wprost -''ty nekrofilu'' :0 czyż nie ?
le ok.
odpuszczamy ''nekrofila'' więc wróćmy do ''zoofila'' :)
czy to było w jakiejś dyskusji z tobą o zwierzętach?
pytam bo jakoś sobie nie przypominam...

aha...czyli w ramach tej ''wolności słowa'' uważasz że masz lub będziesz miał prawo napisać o mnie w przyszłości ''ty h...''


no bo przypominam ci że w twoich postach byłem już i ''pedofilem'' :)

a tak na marginesie- popatrz jaką to mamy ''wolność słowa'' ...mnie tu można wyzywać na różne sposoby (domyślasz się o kim piszę ) a ja kiedy piszę ''pisdzielce'' ciebie to obrusza...
a nawet ''powoda Kazimierza'' :] ....i mnie moderuje a innym całkowicie usuwa posta...

zastanowiłeś się kiedyś skąd takie działania?
bo mnie przychodzą na myśl dwa powody...
pierwszy to chroni koleżków przed kpinami lub oz grozo- hejtem...:]
drugi - moderując mnie w widoczny sposób ;) wie ze napędzi mu to kolejne odsłony ...

jak myślisz?

mam rację ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.