Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

211
skorn
15 lipca 2020r. o 22:52
Horus napisał(a): a tak na marginesie- popatrz jaką to mamy ''wolność słowa'' ...mnie tu można wyzywać na różne sposoby (domyślasz się o kim piszę ) a ja kiedy piszę ''pisdzielce'' ciebie to obrusza...
a nawet ''powoda Kazimierza'' :] ....i mnie moderuje a innym całkowicie usuwa posta...

zastanowiłeś się kiedyś skąd takie działania?
bo mnie przychodzą na myśl dwa powody...
pierwszy to chroni koleżków przed kpinami lub oz grozo- hejtem...:]
drugi - moderując mnie w widoczny sposób ;) wie ze napędzi mu to kolejne odsłony ...


Już ci to kiedyś wyjaśniałem. Tak tu jesteś postrzegany, bo sam jątrzysz. Moderator pewnie nawet nie zagłebia się w twoje elaboraty, tylko widząc "Horus" tnie jak leci.

Myślę, że moje polityczne sympatie są tu z grubsza znane, ale jednak do mnie nikt się nie przypieprza, ani z PO ani z PiS. A jesli już są takie pojedyncze przypadki, to je ignoruję. Tobie się wydaje, że jak się odszczekniesz każdej tyldzie, to wygrywasz dyskusję, a tymczasem to pyskówka na poziomie rynsztoku i podtrzymywanie toksycznej atmosfery w tematach politycznych.

No i druga sprawa - ludzie widzą, że łżesz i to często bezczelnie, zaprzeczając dziś temu, co pisałeś wczoraj czy przedwczoraj. Jak tu takiego szanować ? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Czubatka niezalogowany
16 lipca 2020r. o 5:06
- Pan ma tyle wspólnego ze sprawiedliwością, co Duda z konstytucją - mówiła w Sejmie Joanna Scheuring-Wielgus do Zbigniewa Ziobry. - Prokuratura jest w pełni na pana usługach i prowadzi coraz więcej postępowań z powodów politycznych - stwierdziła. - Wystawia pan swoich kolegów na eksponowanych stanowiskach. Zadbał pan o swoją żonę i brata. Tych, którzy są niezawiśli, przenosi pan i tłamsi - powiedziała posłanka Lewicy. - Mój kolega powiedział kiedyś, że jest pan zerem. W ciągu kilkunastu lat zjechał pan na poziom mniej niż zero - dodała posłanka, przypominając słynne słowa byłego premiera Leszka Millera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 lipca 2020r. o 6:50
Abstrahując od " toksycznych dyskusji " na forum polecam Wam Q&A mojego Autorytetu w geopolityce Michalkiewicza . Jest tam fragment o tym , jak Michalkiewicz może odzyskać 100 tys PLN i jaki ma stosunek do donosicielstwa :D



Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Sit niezalogowany
16 lipca 2020r. o 7:21
Ananasy dekoracyjne po 4 zł, banany po 4,50, polskie jabłka jonagold po 6 zł – to dzisiejsze średnie notowania cen z giełdy Bronisze.

Rok temu ananasy były po 3,90 zł, banany po 4,64 zł, a polskie jabłka jonagold po 1,33 zł. To ponad cztery razy mniej!

Jak to możliwe, żeby polskie jabłka w Polsce były droższe niż banany, skoro jesteśmy największym producentem jabłek w Unii Europejskiej i co roku zajmujemy trzecie albo czwarte miejsce w tej kategorii na świecie?

Brawo PIS , koniec okradania rolników przez Tuska . Ja za godzinę swojej pracy mogę kupić kilogram czereśni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Floks niezalogowany
16 lipca 2020r. o 21:41
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): zacytuj mój post gdzie pisze ze ''mieczyki'' były zakazane sądownie ...
bo jakoś nie ''jarzę '' ;)


To co twoim zdaniem, napisałeś kilka tygodni temu? Już zapomniałeś? : )Dopisane 14.07.2020r. o godz. 23:08:Uciekł... : )


dawaj cytat ...ten w którym piszę że ''sąd zakazał''
wyrośnij w końcu z ''tolkienszczyzny'' ...;)

W sumie to nie moja sprawa, ale ktoś w końcu wkleił ten Twój wpis
https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=24615&strona=19
Zapomniałeś, ze to napisałeś? ;)
[img=1594841875_kjv7cs4.jpg]


Kolejny raz zrobił z siebie id.iotę na tym forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Migdałowiec niezalogowany
16 lipca 2020r. o 21:57
~~Malachitowy Floks napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): zacytuj mój post gdzie pisze ze ''mieczyki'' były zakazane sądownie ...
bo jakoś nie ''jarzę '' ;)


To co twoim zdaniem, napisałeś kilka tygodni temu? Już zapomniałeś? : )Dopisane 14.07.2020r. o godz. 23:08:Uciekł... : )


dawaj cytat ...ten w którym piszę że ''sąd zakazał''
wyrośnij w końcu z ''tolkienszczyzny'' ...;)

W sumie to nie moja sprawa, ale ktoś w końcu wkleił ten Twój wpis
https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=24615&strona=19
Zapomniałeś, ze to napisałeś? ;)
[img=1594841875_kjv7cs4.jpg]


Kolejny raz zrobił z siebie id.iotę na tym forum.


no i co z tego, jutro przyjdzie tu kolejny raz, powylewać trochę ukradzionego szamba, podłożyć truciznę, bo nie ma gdzie iść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 lipca 2020r. o 22:00
nigdzie nie napisałem ze jestem nieomylny...
pamiętam że czytałem spory felieton o onr i falandze ...
była tam wzmianka o symbolice do jakiej odwołują się ich członkowie...

nikt nigdzie temu jawnie nie zaprzeczył a wręcz wypisywali jakieś pierdoły o ''rymskim salucie ''

pamiętam też jak w dyskusji o tym zapytałem o podanie mi źródła historycznego o tym ''salucie''

żaden nie odpowiedział ...;)
teraz czepiają się jednego posta w którym wspomniałem o sądzie ...

takich przeinaczeń u niektórych mógłbym mnożyć ...u skorna mnóstwo...

on jak mało kto lubi tu udawać że dyskutuje ,;)
kiedy robi się dla niego ''za gorąco'' wtedy znika...;)
on dobrze wie że mam tu kilka jego postów gdzie robi z siebie kogoś kogo zdanie łatwo podważyć ...

kiedy zadaję konkretne pytania gdzie pisze o jasnym ''tak'' lub ''nie '' on zwiewa...

nawet ostatnio - kiedy go zapytałem na jakiej podstawie pisał do mnie ''nekrofilu'' coś tam napisał że zrobił to! w kontekście (?) tego ze pisałem o kimś zmarłym ...co za idiotyczne ''tłumaczenie'' :]

kiedy więc zapytałem dlaczego określił mnie ''zoofilem '' umknął od odpowiedzi ...hahaha


już mnie do tego przyzwyczaił ...

teraz niech się podnieca tym wpisem o sądzie i mieczykach ...

jeszcze nie raz zadam mu pytanie po którym zniknie w norce...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Floks niezalogowany
16 lipca 2020r. o 22:30
Przecież kłamałeś, że nie pisałeś o sądzie, pisałeś, żeby ci podać cytat, bo nie "jarzysz" , że skorn sobie to wymyślił, no to ci podali. Przeproś , podkul ogon i więcej nie wchodź na forum, bo miesza ci się już wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.