Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~Cp niezalogowany
16 września 2012r. o 16:07
~varia napisał(a): jak wygladaja zajecia na prawie? czy moze ktos mi opisac? dzieki


Normalnie, masz wykład, są ćwiczenia, w zależności od wykładowcy, może to być to samo co wykład, a może to być symulacja rozprawy karnej. Wykłady też są różnorodne, od takich w których student jest aktywny po typowe wysłuchiwanie wykładowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gala niezalogowany
16 września 2012r. o 22:39
suchaj czowieku! daj sobie spokj z ta szkola! naprawde masakra! nie wiadomo ile jeszcze bedzie istniec! po co Ci problemy........obys nie wspominal moich slow kiedys! ja ostrzegam wszystkich!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Studentka niezalogowany
17 września 2012r. o 9:36
Ostrzegam wszystkich przed studiami na tej uczelni. Licencjat obroniłam ale na obrony z magisterki jeszcze nie ma terminów i nie wiadomo kiedy będą. Obronili się tylko ci, którzy podpisali weksle (kwoty uczelni wpisuje sama). Problemy z wpłatami, odbiorami indeksów, złożeniem dokumentów. Jeśli się chce trzeba umówić się na spotkanie z Panią kancleż. Temat jeden PIENIĄDZE. Ludzie płacą a ona twierdzi,że wpłat nie ma pomimo składania dowodów z banku z pieczątką banku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madzia niezalogowany
17 września 2012r. o 16:34
no i kolejny reportaż w "Interwencji" , tam sie nigdy nic nie zmieni- lepiej nie studiowac nigdzie niż płacic pieniadze im tak naprawde za nic bo tematyka wykładów i cwiczeń nie ma nic wspólnego z danym kierunkiem. Mnie niestety nie miał kto ostrzec pare lat temu , jakos sie udało obroniłam sie, ale ponad rok czekałam na dokumenty,i od tego czasu w tej szkole jest tylko gorzej. Zmiany sa tylko chwilowe bo okres rekrutacji trwa w tej szkole tak naprawde do I semestru, wiec teraz kazdy nowy student i jego pieniązki są najwazniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~neri niezalogowany
17 września 2012r. o 17:00
jak wygląda sprawa obecności na zajeciach kierunek prawo? chodzi o IV rok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
17 września 2012r. o 20:08
No cóż .. polecam reportaż

http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1300093

chyba to powinno przekonać potencjalnych kandydatów do studiowania w innej uczelni :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maria niezalogowany
20 września 2012r. o 8:17
mam pytanie, czy w ciągu tego roku zwracałaś sie do ministerstwa, ze nie możesz odebrać dyplomu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maria niezalogowany
20 września 2012r. o 8:19
mam pytanie, do Państwa, którzy nie mogli odebrać dyplomów, czy zwracali sie do ministerstwa, ze nie mogą odebrać dyplomu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.