Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomóżmy Roky'emu wyjść z domu!
9984
#gover nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 19:44
GosiaM napisał(a): Nie należy również oceniać innych, a tym bardziej tych, co robiąc coś dla innych, wkładają w to swoje serce .Dobrowolne i szczere intencje pomocy, nigdy nie powinny być tłumione i karcone. Ocenianie takich ludzi jest bardzo brzydką cechą, a zarazem niszczeniem i tak już nielicznych wspaniałych i dobrych osób . Nie zaglądaj do czyjegoś serca na odległość, a tym bardziej stosując do tego wyobraźni zamiast oczu .


Pieknie to napisalas. Niestety, trudno to odniesc do powyzszego posta.

Zmoderowano 11.12.2012 godz.19:52 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
11 grudnia 2012r. o 19:52
Ten post trafił się po drodze . A wzięłam go tylko po to żeby odnieść się konkretnie do Ciebie i przekazać to co chciałam Ci przekazać, jednocześnie używając niektórych Twoich słów. To jest ważne , a nawet bardzo ważne .
Bo czasami nieświadomie, a może świadomie ? Wyrządzamy wiele złego choć w dobrej intencji , a chyba tak nie powinno być ? :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 20:06
gover napisał(a):
Pieknie to napisalas. Niestety, trudno to odniesc do powyzszego posta.


Pozwolę sobie parafrazować Cejrowskiego :

Prawdziwi faceci , biorą się i robią , jak Bob Piekarz , chłoptasie będą nieustannie ględzić o tym jak powinno być , ale w gruncie rzeczy nic w tym kieruku nie zrobią . Działanie , nie jest ich mocną stroną , tylko się czepiają , jak słusznie Grzdyl zauważył.
Myślę Droga Moderatorko , że szkoda klawiatury na tłumaczenie.

Gover , jak tam pieniądz fiduracyjny , skoro o pieniądzach mówimy , naumiałeś się już , czy dalej będziesz mnie ignorował ? :D

Czółko Adaś :) Moniko :*

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 20:25
GosiaM napisał(a): Bo czasami nieświadomie, a może świadomie ? Wyrządzamy wiele złego choć w dobrej intencji , a chyba tak nie powinno być ? :)

Masz absolutna racje. Wskaz, w ktorym miejscu moich wypowiedzi uczynilem wiele zlego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 20:34
gover napisał(a): Masz absolutna racje. Wskaz, w ktorym miejscu moich wypowiedzi uczynilem wiele zlego.


Zostaw dzisiaj Gochę w spokoju , mnie się uczep , najlepiej na PRV . Ona ma dzisiaj nie najlepszy dzień , czuję to , rówież Ty wykaż się odrobiną empatii. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
11 grudnia 2012r. o 20:45
We wszystkich wypowiedziach, w których się czepiałeś osoby, będącej w moich wyobrażeniach aniołem. Osoby dobre są wrażliwe i co dla Ciebie jest zwykłym wpisem , dla nich jest ostrym narzędziem. Pomyśl co będzie gdy takich osób zabraknie ?
Moim skromnym zdaniem, to powinno się kogoś takiego wspierać, a nie czepiać i zniechęcać.... dopóki jeszcze jest . Bo uwierz mi , że kiedyś odejdzie i tym samym zabierze ze sobą wiele dobra, które powinno trafić do tych co go potrzebują.
Nie stawaj po przeciwnej stronie tych co chcą zrobić coś dla innych, a robią to pomimo tego że nie muszą.


Dopisane 11.12.2012r. o godz. 20:45:

Spokojnie Piotrek :) to tylko wymiana zdań i myślę , że nie złośliwa. A czasami warto sobie wyjaśnić parę spraw , szczególnie gdy są bardzo ważne :)
Co do przeczuć ..dobrze czujesz .
Miłego wieczoru :) ..razem w jednym "obozie", a nie walcząc ze sobą .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 20:50
GosiaM napisał(a): ..razem w jednym "obozie", a nie walcząc ze sobą .


Pięknie to napisałaś ... i kto tu jest Aniołem ? :* :D

Oczywiście Ona też :)

Uwielbiam piękne i mądre Kobiety ... zaraz , zaraz , Gocha , ale Ty chyba nie znasz Moniki ? .... nie wiem , pytam więc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 21:18
GosiaM napisał(a): We wszystkich wypowiedziach, w których się czepiałeś osoby, będącej w moich wyobrażeniach aniołem. Osoby dobre są wrażliwe i co dla Ciebie jest zwykłym wpisem , dla nich jest ostrym narzędziem. Pomyśl co będzie gdy takich osób zabraknie ?
Moim skromnym zdaniem, to powinno się kogoś takiego wspierać, a nie czepiać i zniechęcać.... dopóki jeszcze jest . Bo uwierz mi , że kiedyś odejdzie i tym samym zabierze ze sobą wiele dobra, które powinno trafić do tych co go potrzebują.
Nie stawaj po przeciwnej stronie tych co chcą zrobić coś dla innych, a robią to pomimo tego że nie muszą. Dopisane 11.12.2012r. o godz. 20:45:Spokojnie Piotrek :) to tylko wymiana zdań i myślę , że nie złośliwa. A czasami warto sobie wyjaśnić parę spraw , szczególnie gdy są bardzo ważne :)
Co do przeczuć ..dobrze czujesz .
Miłego wieczoru :) ..razem w jednym "obozie", a nie walcząc ze sobą .


Znowu przyznaje Ci absolutna racje. Nie wiem tylko w jaki sposob przyczepilem sie Tej Osoby. Napisalem tylko, ze darczyncy nie powinni byc oceniani po zasobnosci portfela.
Wspieram zawsze ludzi, ktorzy potrafia na rozne sposoby byc solidarni z tymi, ktorzy sa w jakiejkolwiek potrzebie, zarowno materialnej czy tez duchowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.