Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomóżmy Roky'emu wyjść z domu!
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 22:25
gover napisał(a): ...ktore sa bardzo lekkimi w porownaniu do tych, ktorze otrzymuje w realu.

Przyłącz się więc do nas , my tutaj wszyscy jesteśmy w jakiś sposób " porypani "

Trafiłeś między wrony :D Ze mną , dla przykładu zawsze piwo możesz wypić , a między czasie wytłumaczę Ci , czym jest pieniądz fiduracyjny , i na dokładkę opowiem o chemitralach :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 22:33
GosiaM napisał(a): Mam nadzieję , że i tym razem mimo przepychanek słownych zrodzi się coś pięknego :)
Coś co przyniesie dobro dla wszystkich .
Dziękuję za dyskusję :)


Odwzajemniam podziekowania. Piekno i dobro rodzi sie zawsze w bolach i w ciszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 22:42
gover napisał(a):
Odwzajemniam podziekowania. Piekno i dobro rodzi sie zawsze w bolach i w ciszy.


Prawda , z tym , że nie do końca :) Piękno i dobro , to stan , do którego Wszyscy zmierzamy. Ból do tworzenia nie jest potrzebny , cisza .... owszem :) Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3530
#Stasinek nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 22:42
Zajrzalem dzisiaj (nie wiem sam dlaczego) po bardzo dlugiej nieobecnosci forumowej, nie wiem kiedy tu zagladalem, bedzie chyba przyslowiowy ruski rok, i jestem zachwycony Gosiu Twoja umiejetnoscia lagodzenia sporow. To jest dar od Boga. Mam nadzieje, ze w tym roku w czasie swiat bedzie nam dane wspolne spotkanie. Tyle razy obiecujemy, no moze ja wiecej obiecuje. Sadze, ze uda mi sie wpasc do Boleslawca na Boze Narodzenie i Nowy Rok. Pozdrow rowniez naszych wspolnych Przyjaciol.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 22:46
Pannazdzieckiem napisał(a): Ból do tworzenia nie jest potrzebny


Zgadzam się.Paniuś, nie jesteś taki głupi na jakiego wyglądasz!! ;) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
11 grudnia 2012r. o 22:46
Dziękuję Stanisławie :) Niestety.. umiem w równej mierze i sama je rozpętywać :/
Czasami człowiek gubi się we wszystkim .
Ja również mam nadzieję , że wreszcie uda nam się to spotkanie :)
Ale to już chyba od nas nie zależy, ktoś na górze najwyraźniej zaplanował stosowny czas :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 22:47
Stasinek napisał(a): ...nie wiem sam dlaczego... .

Intuicja :) Każdy ma swoje djabliki :D Do miłego .. ufam , że dane nam będzie w tym roku się spotkać :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 22:50
GosiaM napisał(a): Niestety.. umiem w równej mierze i sama je rozpętywać :/


Święte słowa ale na kanonizację raczej nie licz!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza