Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski: Roman i Filipowicz nie potrafią rywalizować po męsku
~ciekawy niezalogowany
7 listopada 2012r. o 9:41
Mnie tylko interesuje dlaczego uważacie że pan Małkowski mówi prawdę a Roman i Filipowicz nie?Nie przepadam za kolesiami R. i F.no ale bez przesady Małkowski jak brał kasę to siedział cicho a teraz obrońca uciśnionych.Da mu Roman stanowisko znowu o was zapomni kochany komitecie obrony pana Małkowskiego.Pan celowo pisze z malej litery bo na dużą to trzeba sobie czymś zasłużyć a nie tylko bujać się na plecach innych.Prezydentura pana Małkowskiego w przyszłych wyborach to marzenia ściętej głowy.Tekst listu otwartego tez dobrze zmanipulowany strasznie dużo razy występują tam słowa"córka,dziecko"jakie sprawne zasłonięcie się dzieckiem to jest obrzydliwe bo pan robi w tej chwili to co Roman i wykorzystuje pan dziecko do wojenek politycznych żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
7 listopada 2012r. o 10:44
Do "ciekawy":
Dokumenty nie kłamią, sprawdź te o których pisze Maciek i sprawdź czy prezio już Ci przelał pensyjkę z moich podatków. Kłamstwo ma krótkie nóżki, albo paluszki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~profesor niezalogowany
7 listopada 2012r. o 11:12
To moze panie Ciekawy malkowski mial o babci swojej napisac?. Roman przegial pale i tyle. I tak romek wygra w wyborach, a Maciek wcale nic nie deklaruje ze wystartuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawy niezalogowany
7 listopada 2012r. o 17:45
Do Andrzej a pytałeś pana Małkowskiego jak brał pensyjkę z naszych podatków i nic nie robił?Najbardziej nie lubię zaślepieńców jesteś typowym PISowcem tylko nasza prawda jest najprawdziwsza lecz się kolego.A ja mam ten luksus ze pracuje sam na siebie i takich golasów jak ty mam gdzieś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Już realista niezalogowany
7 listopada 2012r. o 18:27
Wszyscy się podkręcacie, a jak to zmienić? Pytam retorycznie i poczekam jakie macie propozycje. Później Wam podpowiem jak będą problemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zPO niezalogowany
7 listopada 2012r. o 18:39
~ciekawy napisał(a): Do Andrzej a pytałeś pana Małkowskiego jak brał pensyjkę z naszych podatków i nic nie robił?Najbardziej nie lubię zaślepieńców jesteś typowym PISowcem tylko nasza prawda jest najprawdziwsza lecz się kolego.A ja mam ten luksus ze pracuje sam na siebie i takich golasów jak ty mam gdzieś.


przynajmniej klasy byly mniej liczne, o czym widac nawet Roman nie wie. Poza tym to prezio pochodzi z PiSu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malina niezalogowany
7 listopada 2012r. o 19:51
Podziwiam pana, panie Maćku M. za odwagę. Jest pan młodym człowiekiem. którego w pełni popieram. Nie wszyscy mają odagę mówić głośno o bolączkach naszego miasta. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Saper niezalogowany
8 listopada 2012r. o 13:52
Ej, prezio kto cię tak elegancko na "minę" w...lił? bo raczej nie sam? a może? Zapomniałeś widać, że Małkowski jest prawnikiem, i koncertowo obalił twoje tezy. Panie Filipowicz... a takie miałem dobre zdanie o panu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.