Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rzuć palenie właśnie dzisiaj!
7705
#achajka13 nieaktywny
15 listopada 2012r. o 14:45
Polecam ksiązke Allena!!!Wierzcie czy nie ale kiedys konczylem z paleniem co miesiac i nie dawalem rady a po przeczytaniu owej książki moje podejscie do nalogu bardzo sie zmienilo i nie pale a do tego jest to banalne

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
15 listopada 2012r. o 14:59
Mam tak samo jak ty:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 listopada 2012r. o 15:45
nałogi są dla słabych

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 listopada 2012r. o 15:50
ja co jakiś czas też ,,rzucam,, :)
jedno jest pewne-za bardzo lubię kawę a ta bez papieroska mi nie smakuje :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
15 listopada 2012r. o 16:12
A ja rzuciłam palenie bez żadnych wspomagaczy. W jednej chwili pozbyłam się papierochów, kawy, zwykłej herbaty. Zyskałam lepsze samopoczucie, nie kaszle, nie mam chrypki, nie miewam duszności, piję herbatę bezkofeinową i czuje się świetnie :D Wystarczy silna wola, trwać i nie dać się a będzie ok :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2012r. o 16:18
~wiolizna napisał(a): W jednej chwili pozbyłam się papierochów, kawy, zwykłej herbaty.


Pozostaje Ci jeszcze "rzucić" sex i umrzesz zdrowsza ode mnie, ale bez żadnych przyjemności :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
15 listopada 2012r. o 16:36
:D :D


Skorn, świetny tekst!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
15 listopada 2012r. o 16:57
najpierw była indoktrynacja ze strony producentów papierosów, a teraz indoktrynują nas producenci środków na rzucanie palenia. Żaden nałóg, który nie zmienia naszej psychiki i osobowości, nie jest szkodliwy dla zdrowia. No chyba, że producenci papierosów dodają do swoich produktów tytoniowych różne zabronione środki chemiczne. Ludzkość pali tytoń i inne możliwe do palenia zioła od tysiącleci i jakoś spokojnie funkcjonuje. Dopiero w drugiej połowie XX w banda farmaceutyczno-finansowa zobaczyła, że można robić kasę na odzwyczajaniu ludzi od palenia. I zaczęło się "pranie mózgów" palaczy, przekupywanie lekarzy i uczonych zajmujących się wpływem palenia tytoniu na zdrowie człowieka. Trochę później jakiś dziwny czlowiek wpadł na pomysł ustanowienia "Dnia rzucania palenia", że różne głupie dni są teraz na topie, to inni powtarzają tą durnotę. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy myślą samodzielnie:)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.