Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
J. Bolesławiecki: Małe miasteczko, malutkie sprawy
5183
magnum44
25 listopada 2012r. o 0:03
Dobrze przeczytajcie wywiad!
Bolesławiecki to ... nie bedę podpowiadać;)
Poczytajcie trochę "między wierszami"! :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alehandro rutkowski niezalogowany
25 listopada 2012r. o 1:26
magnum44 napisał(a): Dobrze przeczytajcie wywiad!
Bolesławiecki to ... nie bedę podpowiadać;)
Poczytajcie trochę "między wierszami"! :)


To Kazik "from de mołst popjular regional njus pejper" Marczewski :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
25 listopada 2012r. o 7:43
W Bolesławcu jest przytulnie, trochę spokój zakłócił wybudowany ostatnio w Centrum miasta hipermakecik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
26 listopada 2012r. o 9:28
Ponieważ zostałem "wywołany do tablicy" w temacie J.B. , mam kilka pytań i odpowiedzi :

Kazimierz - kto jeszcze, z redakcji Bolec.Info, uczestniczył w Twojej rozmowie z J.B. ? ( "ROZMAWIAMY" ).

J.B. - od kiedy jesteś B. ? ( "RODZIMA CERAMIKA" ).

Panienko - czyżbyś propagował analfabetyzm i grafomanię w internecie ? A może czytasz za dużo "bzdur" ? : ) ( "PAŃSKIE FELIETONY "BŁYSZCZĄ" ... A HEGEMONEM PROSZĘ SIĘ NIE PRZEJMOWAĆ" ).

papugo - masz rację. ( "MODERATORNIA" ).

żółwiku - w najmniejszym stopniu interesuje mnie to, czy "ten" J. nazywa się Marczewski, Nowak, Kowalski itd. Jak przestanie używać NAZWY MOJEJ RODZIMEJ MIEJSCOWOŚCI do swoich ... , to niech sobie pisze. A Ci, co chcą Go czytać i wychwalać Jego kunszt, niech to robią. ( "BARDZO WIELE OSÓB NIE MOŻE ZDZIERŻYĆ TEGO, ŻE PISZESZ TU POD PSEUDONIMEM, A NIE POD IMIENIEM I NAZWISKIEM" ).

A na koniec, clou J.B. :
"Z BOŻEJ ŁASKI FELIETONISTA W GAZECIE I NA PORTALU BOLEC.INFO"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2012r. o 10:20
:D
te wszystkie odpowiedzi są tak ,,wyreżyserowane,, że przypominaja mi nic innego jak wybory jakiejś tam miss...
co lubisz?
-film i książki
czego bys chciała?
-uszczęśliwiać ludzi i żeby żadne dziecko nie chodziło głodne...
itd.itd....ble,ble,ble...
a w sumie co?
jestem ważny a przynajmniej tak sie czuję ;) jest to ten sam poziom felietonisty co poziom naszego ,,ulicznego dziennikarstwa,, :)
nie chcecie widzieć prawdziwych problemów ludzi tutaj żyjących,ich codziennych trosk i walki o przetrwanie dlatego wasze ,,dziennikarstwo,, ogranicza się do pytania ,,jak spędzacie czas w niepogodę,, ;) lub ,,kto jest twoim idolem,,
,,szlifujcie ,, warsztat zawodu bo jak narazie to ,,szlifujecie bruk,, ;)
nawiasem mówiąc też tego wymaga :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ta sama fala niezalogowany
26 listopada 2012r. o 13:42
J. Bolesławiecki, tak się cieszę. Wreszcie jest w tym małym mieście, z małymi ludzikami i małymi sprawami Ktoś, z Kim jestem "na tej samej fali". Oby ten stan trwał . [też się nie ujawniam, nie chcę być zagryziona ; muszę w tym miasteczku żyć, pomaga mi tęsknota za Krakowem].
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2012r. o 14:12
i tu macie rację :) ujawnić się w tym grajdole ?nonsens...
to chyba Panna kiedyś do tego zachęcał...jako smakosz piwa mógł ,,przegiąć,, i zapewne z tego powodu napisał to co napisał :D
nie wiem do końca co nim kierowało ale to co robią ,,reporterzy,, mogę zrozumieć
każdy chce pracować a pisanie o sprawach niewygodnych jest równoznaczne ze zwolnieniem

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 listopada 2012r. o 15:26
Hegemon językoznawcą?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza