Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rajdowa WOŚP w Bolesławcu
3145
#hemi nieaktywny
30 grudnia 2012r. o 22:14
przypominam,że robili to niejako osobno :]
też w ramach wośpu ,ale pewien henryk nawet nie miał szans na położenie łapy na kasie zebranej przez BC rally:)
I dlatego ich inicjatywa zakończyła się pełnym sukcesem:)

Teraz tez robią to niejako indywidualnie,bo nie jest to związane z jakimkolwiek oficjalnym finałem w Bolcu,bo takiego nie ma-nie ma osób ,które by się tego podjęły skoro po poprzednim finale został taki chlew!!

jak cie pamięc myli to zdecydowanie negatywnie oceniałem działania szefa sztaby z XX finału oraz jak najbardziej pozytywnie działania grupy BC Rally team.
Dlatego nie mam żadnego problemu ze spoglądanie im w twarz:)

Fajnie było by zeszłoroczną klęskę henryka w końcu zakonczyć,bo tematem jest
II RAJDOWA WOŚP ,która będzie miała miejsce 13.01.2013r.


Dopisane 30.12.2012r. o godz. 22:14:

poza tym z tego co pamiętam to jeśli chodzi o I rajdowy Wośp to komentarze były zdecydowanie na plus:)
Bo henryk nawet nie miał szans sie do tej inicjatywy zblizyc-dlatego sie udało:)

tak więc herubjinku czy inny henryku przestań skomleć i na siłę szukać dziury w całym :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewcia niezalogowany
31 grudnia 2012r. o 14:26
Och jej, jakie tu cięte riposty :P a najciekawsze jest to, że zawsze osoba, która ma najmniejsze pojęcie o czymkolwiek, wytyka innym jak to oni mogą komuś spojrzeć w oczy. Herubjnku wrzucasz foty, a o tym że sam pewnie jesteś gdzieś w tle to już nie wspomnisz :> z Ciebie to dopiero odważny żołnierz, może sam byś pomyślał nad tym Afganistanem i zamiast gadać głupoty, zabrałbyś się za coś pożytecznego? Ach tak... zapomniałam, że pewnie stanowisz procent tych co są odważni za ekranem, gdy nikt ich nie widzi a jak przyjdzie czas na starcie na żywo, to odwaga już nie jest tak duża i chowasz się jak mysz pod miotłą :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
2 stycznia 2013r. o 21:45
się zbroją...:)[img=1357159540_tktkjgt.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 12:38
hemi napisał(a): się zbroją...:)[img=1357159540_tktkjgt.jpg]
załogę tej fiesty znam zapowiada sie grubo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Don niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 20:37
Też znam załogę Fiesty i powiem wam ,że stara gwardia pokaże jak sie śmiga!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6771
#ecik nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 20:49
zobaczymy czy nie zapomnieli jak sie jezdzi:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2256
#dyrmaz nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 21:19
z tego co wiem to w KJSach nie mogą brać udziału kierowcy rajdowi licencjonowani...może chyba tylko jako goście...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 11:00
dyrmaz napisał(a): z tego co wiem to w KJSach nie mogą brać udziału kierowcy rajdowi licencjonowani...może chyba tylko jako goście...?


a skąd wiesz czy tacy będą brali udział?
nie ma co mącić wody jak nie masz pewnych info,każdy normalny kierowca bez wizy PZM nie pojedzie tak że
ZAPRASZAM DO KIBICOWANIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza