Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaproszenie na Parafialny Bal Karnawałowy
1
emem
3 stycznia 2013r. o 15:37
skorn napisał(a): Oczywiście tylko w internecie, bo w realu bardzo lubią chrześcijańskie obrzędy, choinke, prezenty, wpieprzanie karpia i barszczyku z uszkami :D


akurat choinka, prezenty, jedzeni karpia i barszczu to nie jest chrzescijanskie obrzedy :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 stycznia 2013r. o 15:42
Wiem, wiem, chrześcijaństwo przejęło wszystko od pogan.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 15:51
skorn napisał(a): Wiem, wiem, chrześcijaństwo przejęło wszystko od pogan.


Choinkę mam piękną w tym roku , ostatniego karpia zabiłem ... w zasadzie niechcący , jakieś 20 lat temu , a więcej grzechów nie pamiętam. Bawcie się dobrze na Balu Parafialnym , osobiście nie widzę w tym nic zdrożnego. :) Miłego popołudnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 16:09
emem napisał(a):
akurat choinka, prezenty, jedzeni karpia i barszczu to nie jest chrzescijanskie obrzedy :)


Masz racje emem, jeśli prezenty w Twojej tradycji dostarcza Dziadek Mróz ma to niewiele wspólnego z chrześcijaństwem ;)

A tak serio, serio, wszystko zależy od tego co uznajesz za obrzęd i czy pojedyncza rzecz może być wg. Ciebie obrzędem. W mojej skromnej opinii nie, zatem mówienie, że choinka nie jest chrześcijańskim obrzędem ma ten sam sens co mówienie że płyta chodnikowa nie jest człowiekiem, oczywiście można, tylko po co :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasiek niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 19:16
Czy będzie Doda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 20:31
Pewno ,ze choinka i karp,prezenty a nawet opłatek nie maja nic wspólnego z chrześcijaństwem ,ale nie są też "obrzędem".To tradycja, czy mądra i potrzebna niech każdy sam sobie odpowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 21:02
skorn napisał(a):
~ napisał(a): falco, emem, ramaj i Pannyzdzieckiem.

4 muszkieterowie! nikt nie ma takich sukcesów w walce z klerem, jak oni!


A to podobnie jak z zasługami "niewierzącego" Skorna w obronie rzeczonego, bezbronnego i szlachetnego kleru...
Ostatni sprawiedliwy z rodu Skornów :-)


Dopisane 03.01.2013r. o godz. 21:02:

Jak Koledze Skornowi karpik w tym roku smakował?
Mnie dobrze, jadłem tego nieochrzczonego od pogan z Kościuszki :-)
Sprzedawca z Meduzy zapewnił mnie że jodełki która robi u mnie za choinę nie święcili, a lampki kupiłem od Chińczyków (przypuszczalnie buddystów) także jako niewierzący wszystko miałem na legalu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 21:06
skorn napisał(a):
~ napisał(a): falco, emem, ramaj i Pannyzdzieckiem.

4 muszkieterowie! nikt nie ma takich sukcesów w walce z klerem, jak oni!

Oczywiście tylko w internecie, bo w realu bardzo lubią chrześcijańskie obrzędy, choinke, prezenty, wpieprzanie karpia i barszczyku z uszkami :D


Tak! Diaboliczny antyklerykał Emem aka "Mefisto", który codziennie punkt 12 (w nocy) rytualnie drze biblię na pierdyliard kawałków na swoim portalu publikuje informacje o balu z którego zysk trafi na konto parafii... publikuje też informacje m.in. o festynach parafialnych itp. To się kupy nie trzyma:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego