Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaproszenie na Parafialny Bal Karnawałowy
2924
#Anonim2924 nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 21:15
Taaa. Emem to kolejny krakowski diabeł ! :D


Dopisane 03.01.2013r. o godz. 21:15:

Dowód? Proszę, jak nazywa się Partnerka Emema ? No!? Od "bodzenia" a jak bodzie to co ma? Rogi ! Jak diabeł! :D Ememfisto...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 21:47
niebardzo wiem o co chodzi z tym ,,falkusiem,, co to tak ,,walczy,, z klerem :D
mam go gdzieś...

bo on ma mnie tak samo i dobrze mi z tym... :D

dlaczego kiedy tylko czytam a nie chce mi się pisać wywołujecie mnie ,,do tablicy,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 21:51
jegomosc napisał(a): To się kupy nie trzyma:)

To się akurat trzyma. Ma z tego pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 22:34
WujekDobrraRada napisał(a): .... Proszę, jak nazywa się Partnerka Emema ? No!? Od "bodzenia" a jak bodzie to co ma? Rogi ! Jak diabeł! :D Ememfisto...


Kurde same szatany w okolicach. Ale znam jednego gościa , co zna jednego egzorcystę ... strasznie zabiegany człowiek z tego egzorcysty , w Bolesławcu jeszcze nie był , choć widać wyraźnie , że powinien. Maniek gdzie Ty właściwie mieszkasz , w Bolesławcu , czy w Krakowie , bo nie wiem gdzie wymierzyć strzałę egzorcyzmu ... :D Skorn zrobił co mógł , teraz potrzeba fachowca :D


Dopisane 03.01.2013r. o godz. 22:34:

falco napisał(a): ...
dlaczego kiedy tylko czytam a nie chce mi się pisać wywołujecie mnie ,,do tablicy,, ;)


Są dwie teorie spiskowe tłumaczące to zjawisko antyklerykale ... ale nie miejsce to i czas , aby wykładać :D Czas spać , dobranoc Bolecnauci :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 stycznia 2013r. o 22:43
WujekDobrraRada napisał(a): Jak Koledze Skornowi karpik w tym roku smakował?

Nie pamietam już, kiedy ostatni raz jadłem karpia, serio. Nie obchodzę świąt kościelnych i tyle. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 23:03
skorn napisał(a): .... Nie obchodzę świąt kościelnych i tyle. : )

Szkoda :) Myślę , że powinieneś wyjść wreszcie z domu Młody Padawanie, otworzyć się na ludzi , poczuć Słońce :) Zależy mi na Tobie , wbrew pozorom :) Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 stycznia 2013r. o 23:13
Wychodzę z domu, czasem trzeba zakupy zrobić i śmieci wyrzucić. Niczyja troska mi nie potrzebna, umiesz liczyć? Licz na siebie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panie daj pan spokój :) niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 23:17
Ludzie dajcie sobie na luz z tym ciągłym atakiem na kleryków, wiarę, Kościół. Przecież to już jest nudne.
O ile mi wiadomo - nie ma w Polsce obowiązku chodzenia do Kościoła, nie ma obowiązku brania ślubu kościelnego, czy np obchodzenia Wigilii. Z pewnością już nie ma przymusu chodzenie na bale organizowane przez parafię.

Wiem, że dla zbuntowanego dzieciaka nienawiść do religi jest zawsze w modzie i stanowi pewien sposób na zaistnienie na forum. Jednak i tak wiadomo, że większość z tych "Dawkinsów dla ubogich" to jedynie netowi mistrzowie powielania cudzych myśli i kiedy przyjdzie odpowiednia pora to obłudnie podzielą się opłatkiem, potulnie zeżrą coś na Wigilię czy Wielkanoc, a i nawet prezentem i Kevinem samym z domu nie pogardzą. Taki rodzaj tych anty-katoli jest dziś plagą. Dobrze jednak, że co niektórzy są w stanie z tego wyrosnąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.